0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,90 €
Kaina knygyne: 15,19 €*
Sutaupote: -2.71 € (0%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas)


2021-07-31 17.9 InStock
Į krepšelį
Knygos "17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas)" aprašymas

2015-aisiais minėjome 500-ąsias šv. Jėzaus Teresės gimimo metines ir kviečiame į neįprastą kelionę: per konkretaus žmogaus biografiją ir to meto kasdienybės smulkmenas pažinti 17 Ispanijos miestų ir juos jungiantį saitą - šventąją Terese. Drąsiai galime teigti, kad "17 Šv. Teresės miestų. Kelionių knyga" - tai puikiai parašytas, intelektualus kelionių gidas, palydovas, sumaniai jungiantis chaotišką skirtingų miestų lankymo patirtį į vieną visumą, drauge leidžiantis geriau perprasti Pietų Europos istoriją, kultūrą, gyventojų mąstyseną.

Šia knyga "17 Šv. Teresės miestų. Kelionių knyga" skaitytojui norime pasiūlyti Lietuvoje dar neįprastą, bet pasaulyje sparčiai populiarėjantį, ypač jaunus žmones traukiantį, intelektualinės-kultūrinės kelionės žanrą. Taip pat kviečiame klausti, kuo svarbus Teresės mokymas, ką gali mums, XXI amžiaus lietuviams, pasakyti prieš pusę tūkstantmečio gyvenusi ispanė - griežtos klauzūros vienuolė - kasdienybės rūpesčiuose besisukantiems pasauliečiams?


Parašykite atsiliepimą apie "17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas), kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Micevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Micevičiūtė su knyga 17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Micevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "17 Šv. Teresės miestų (+ Kelionių gidas)" perkama kartu