⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje

11,34 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 11.34 InStock
Į krepšelį

Knygos "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje" aprašymas

Remiantis pirminiais šaltiniais ir istoriografija knygoje "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje" nagrinėjamas Katalikų Bažnyčios Lietuvoje kaip institucinės struktūros ir katalikų dvasininkijos kaip luomo vaidmuo 1863 m. sukilime.
Tyrimo objektas - diecezinė dvasininkija ir parapijose tarnavę vienuoliai. Tyrimo erdvė - po Lenkijos ir Lietuvos valstybės padalijimų XVIII a. pabaigoje Rusijos imperijos užimtos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemės, kurios pagal bažnytinį administracinį susiskirstymą priklausė Vilniaus ir Žemaičių vyskupijoms, apėmusioms ir dalį dabartinės Baltarusijos bei Lenkijos ir Latvijos teritorijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Aldona Prašmantaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Prašmantaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1863 metų sukilimas ir Katalikų Bažnyčia Lietuvoje" perkama kartu