⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai

Kaina: 61,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 61.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai" aprašymas

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtosioms metinėms skirta knyga „1923-ieji: Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai“ atskleidžia vieno svarbiausių XX amžiaus Lietuvos istorijos įvykių užkulisius. Dokumentinį pasakojimą sudaro dvi dalys.

Pirmojoje dalyje skelbiami istorikų įvadais ir komentarais papildyti archyviniai dokumentai – ataskaitos, raportai, netrukus po įvykių rašyti atsiminimai, to meto spaudos publikacijos. Jos atskleidžia įvairias įvykių dalyvių perspektyvas ir parodo Lietuvos kelią į Klaipėdą kaip ne vieną mėnesį trukusią veiksmų ir atoveiksmių raizgalynę. Apie 1923-iųjų peripetijas šioje knygos „1923-ieji: Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai“ dalyje liudija karininkai ir diplomatai, žvalgai ir politikai, visuomenininkai ir administracijos pareigūnai, to meto politikos ekspertai bei gandų skleidėjai.

Antrojoje knygos „1923-ieji: Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai“ dalyje pateikiama susisteminta informacija, pagrįsta Lietuvos archyviniais dokumentais, apie kiekvieną karinės jėgos, kuri 1923-iųjų pradžioje lėmė Klaipėdos įvykių tėkmę, dalyvį.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Vasilijus Safronovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vasilijus Safronovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1923-ieji. Klaipėdos prijungimas prie Lietuvos. Dalyviai ir jų liudijimai" perkama kartu