⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-13 Vytautė

Knygutės idėja labai įdomi. Bet kai kirios istorijos pasirodė sudėtingos berniukui, neįdomios. Kai kurios istorijos netgi labai įdomios.


2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį" aprašymas

20 istorijų apie berniukus, pasižymėjusius drąsiomis svajonėmis, nepaprastu talentu ir neįtikėtinu atkaklumu, kurie tapo didžiais vyrais!

"Sėkmė nebūna atsitiktinė. Ji reikalauja sunkaus darbo, atkaklumo, mokymosi, pastangų ir aukų, o ypač meilės tam, ką darai.“
Pelė

"Tave supantį pasaulį sukūrė žmonės, kurie nebuvo už tave protingesni.“
Stivas Džobsas

"Draugystės mokykloje nesimokoma. Bet jei nežinai, kas yra draugystė, vadinasi, neišmokai nieko.“
Muhamedas Ali

Iš anglų kalbos vertė Ina JakaitėKiti taip pat domėjosi


2021-01-13

Knygutės idėja labai įdomi. Bet kai kirios istorijos pasirodė sudėtingos berniukui, neįdomios. Kai kurios istorijos netgi labai įdomios.

Parašykite atsiliepimą apie "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį", kurį pristato Jacopo Olivieri, Rosalba Troiano. Siūlome ne tik išsamų "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jacopo Olivieri, Rosalba Troiano. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "20 berniukų, kurie pakeitė pasaulį" perkama kartu