0

2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija)

Informacija

2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija)

  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 21x29
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • ISBN ar kodas: 9789955041870

Šiuo metu neparduodama

Knygos "2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija)" aprašymas

2008 m. apskaitos ir mokesčių politika – apskaitos principai, apskaitos metodai ir taisyklės, skirti įmonės apskaitai tvarkyti ir finansinei atskaitomybei sudaryti bei pateikti, mokesčių apskaitos organizavimo tvarkos skirtos pagrindinių įmonės mokamų mokesčių apskaitai ir deklaravimui.

Trečioji atnaujinta ir papildyta laida!

Praktikams skirta darbo priemonė.
Trečioji atnaujinta ir papildyta laida.
Knyga papildyta mokesčių politikos dalimi, kurioje pateikiamos mokesčių apskaitos ir deklaravimo organizavimui skirtos tvarkos.
Paprasta naudotis.

Buhalterinės apskaitos įstatymas įpareigoja visas įmonės pasitvirtinti savo apskaitos politiką. Leidinys – tai praktinė priemonė šiam įstatyminiam reikalavimui įvykdyti. Jame surinkti apskaitos tvarkų, metodikų, instrukcijų šablonai, pagal kuriuos kiekvienos įmonės buhalteris lengvai parengs išsamią savo įmonės apskaitos politiką. Taip pat pateikti ir apskaitos politiką tvirtinančio bei ją keičiančio įsakymų pavyzdžiai. Knyga papildyta mokesčių apskaitos politikos dalimi, kurioje pateikiamos mokesčių apskaitos ir deklaravimo organizavimui skirtos tvarkos.
Knyga padės greičiau, patogiau susirasti reikiamą skyrių, o pasinaudojus kompaktiniame diske įrašytais pildomais dokumentų šablonais kiekvienas buhalteris galės savarankiškai parengti konkrečios įmonės individualią apskaitos ir mokesčių politiką.

Parašykite atsiliepimą apie "2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga 2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "2008 m. apskaitos ir mokesčių politika su CD (III versija)" perkama kartu