0
2012. Artėjanti pasaulio pabaiga?
1 InStock

2012. Artėjanti pasaulio pabaiga?

  • Nuolaida knygai -88%
Internetu: 1,00 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.99 € (88%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

2012. Artėjanti pasaulio pabaiga?

  • Leidėjas: Media incognito
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094031083

1 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Mokslininkai ir pranašai aiškinasi, ar teisinga senovės majų pranašystė 2009 m. birželį mįslingai dingęs Air France 447 skrydžio lėktuvas, Michaelo Jacksono nužudymas, kiaulių ir kitokių gripų pandemijos, ekonominė krizė, Nibiru kultas – kas visus juos sieja? Paslaptingas skaičius 2012 12 21.
1960 metais rastame akmenyje su majų užrašais įamžinta pranašystė, kuri neduoda ramiai gyventi mokslininkams ir šiaip smalsiems žmonėms. Ar ten tikrai rašoma apie mūsų pasaulio pabaigą? Ar 2012-ieji vadinami „majų apokalipsės“ metais tik norint nuslėpti nuo mūsų tikrąją, daug baisesnę, tiesą? Šioje knygoje sužinosite pagrindines – mokslines, religines, pseudomokslines, sąmokslo – teorijas, kurios kalba apie pasaulio pabaigą. Ši knyga nėra bandymas pagąsdinti, taip pat ji nėra ir pranašų sudėliota instrukcija, kaip turėtume elgtis nelaimės atveju. Vis dėlto ją perskaitę apie pasaulio pabaigą (nesvarbu, ar ji ateis 2012-aisiais, ar vėliau) susidarysite aiškesnį vaizdą, nei turėjote anksčiau.
Paanalizavus tiek mokslininkų, tiek religinių tekstų teiginius, prieiname prie vienos išvados: artimu metu žmonijai gresia badas, karas, maras. Tai, apie ką kalba Biblija ir kiti šventraščiai. Ir religijos, ir gyvenimiškoji patirtis sako, jog kaltas pats žmogus – jis skriaudžia artimą, patį save, gamtą. Net jei 2012 metais (o gal kuriais nors kitais) ateitų pasaulio pabaiga – žinokite: taip turi būti. Mes to nusipelnėme. Tačiau šansą gyventi teisingiau, geriau, doriau, žmogiškiau turime. Jau šią akimirką galime pradėti kurti naują, tobulesnį pasaulį – pirmiausia savyje, tada nedidelėje savo aplinkoje, o vėliau pasikeis ir visas pasaulis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu