0

2012 naujos eros pradžia arba sąmonės virsmas

  • Nuolaida knygai -76%
Internetu: 1,99 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

2012 naujos eros pradžia arba sąmonės virsmas

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9789955871422

1.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jau prieš 5000 metų majai žinojo apie Kūrėjo planą, galėjo paaiškinti pasaulio ir kosmoso sąsajas, numatė eros pabaigą. 2012 – tai permainų metai, atveriantys daugybę galimybių. 

Įvadas


Didysis eros virsmas -kas, kada ir kaip?

Kai rengiausi rašyti šią knygą, žmonės dažnai manęs klausdavo: „Kas tas didysis eros virsmas? Nieko apie tai negirdėjau!" Anksčiau ir aš nieko apie tai nežinojau, bet kai pradėjau domėtis šia tema, mano vidinės akys staiga atsivėrė ir išvydau iš akmenėlių sudėliotą mozaiką, dešimtmečius savyje nešiotą vientisą paveikslą. Manyje susiformavo bendras gyvenimo prasmės ir tikrosios būties supratimas. Si nauja informacija apie mūsų laikmetį, lemtingąjį eros virsmo etapą, kai viskas keičiasi iš esmės, padėjo man suprasti gyvenimo vyksmą.

Iki tol išsibarstę mozaikos elementai - gyvenimo patirtis, faktai, pažiūros, išmintis, išsamių stebėjimų rezultatai, sukaupti per gydymo ir jogos pedagogikos praktiką bei nuolatinį dėmesį gyvenime vykstantiems procesams - susidėstė į nuostabų, užburiantį, visą mane užpildžiusį vaizdinį. Tarsi pumpuras, ryto metą išsiskleidęs nuostabiu žiedu, aš staiga radau patikimą gyvenimo, apskritai viso gyvenimo ir konkrečiai savo gyvenimo prasmės paaiškinimą. Tai buvo pažinimas. Įvairios senosios filosofinės mokyklos, skirtingos energijos ir patirtys, sukauptos bendraujant su aplinkiniais, žmonijos siekiai didžiojo eros virsmo akivaizdoje man atskleidė gilią prasmę. Tokio gilaus pažinimo iš visos širdies linkiu ir Jums.

Visą praeities ir savo gyvenimo mozaiką papildžiau studijuodama senuosius įvairių tautų raštus. Susidomėjusi eros virsmo tema pradėjau rinkti aktualią informaciją ir faktus. Siekdama padėti protu ir širdimi suprasti gyvenimo vyksmą eros virsmo laikotarpiu visa tai su-dėjau į šią knygą.

Eros virsmas - tai laikotarpis visatos kūrybos procese, kai žmonių gyvenimas Žemėje labai suaktyvėja ir ima keistis. Dabar mes tai ir išgyvename, Jūs tai išgyvenate!

Prieš keletą kartų gyvavusios didžiosios kultūros išpranašavo plataus masto visuomeninius pokyčius. Žinomiausios eros virsmo pranašystės pasiekė mus iš majų kultūros - senos Vidurio Amerikos tautos, palikusios išsamų, pranašišką kalendorių. Majai numatė didžiules žmonių gyvenimo permainas, kurios pasireikš dėl pakitusios kosminės energijos poveikio žmonėms ir gamtai. Turiu omenyje labai subtilią, dažniausiai nematomą, tačiau iš tikrųjų juntamą energiją, jungiančią ir valdančią visaį kas gyva Žemėje ir kosmose. Būtent dabar keičiasi ir stiprėja mūsų epochai numatytas ir išpranašautas šios subtiliosios energijos poveikis. Jūs taip pat jaučiate šiuos pokyčius, todėl ir susidomėjote šia knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu