0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius" aprašymas

2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius: horoskopai, organizmo valymas, stiprinimas, mityba.

Zodiakas – tai menamas Saulės kelias dangaus skliautu, kurį ji nueina per metus. Šis gyvybę mums teikiantis dangaus šviesulys metus įveikia per 12 mėnesių, kiekvienam iš kurių sąlyginai skirtas tam tikras zodiako ženklas. Visi 12 zodiako ženklų, kaip ir visos Saulės sistemos planetos, tiesiogiai veikia mus, Žemės gyventojus. Tad verta žinoti, ką jums lemia 2018-ieji šuns metai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Medicina visiems
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098095500

Parašykite atsiliepimą apie "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "2018 metų sveikatos ir astrologijos kalendorius" perkama kartu