AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį

Kaina: 12,99 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" aprašymas

Tarptautinis bestseleris
Wall Street Journal bestseleris
A Porchlight Book bestseleris
Financial Times išrinkta geriausia 2020 m. knyga
Yahoo Finance išrinkta 2020 m. verslo knygų favorite
Pateko į JP Morgan Next 2021 m. knygų sąrašą

Pasaulis drastiškai keičiasi mūsų akyse – ar būsite pasiruošę tam, kas jau ateina?

Visai neseniai pasaulis buvo tvarkingai padalintas į klestinčios ekonomikos ir silpnai išsivysčiusios ekonomikos šalis. Kūdikių buvo daug, darbuotojų buvo daugiau nei pensininkų, o žmonės, priklausantys vidurinei klasei, dažniausiai išgalėjo turėti nuosavą būstą ir automobilį. Tarptautinei prekybai svarbios buvo tik Europa, JAV ir Kinija, spausdinti pinigai buvo teisėta mokėjimo priemonė, na, o išėjus į pensiją mūsų laukė daugiau ar mažiau saugi finansinė ateitis. Mes užaugome mokydamiesi „žaisti žaidimą“ ir tikėjomės, kad taisyklės išliks tokios pačios. Tačiau šios knygos autorius, vienas žymiausių pasaulinių tendencijų ekspertų, prof. Mauro F. Guillenas jums turi žinią: tas pasaulis, kurį pažinojote, o kartu ir to pasaulio taisyklės baigėsi. Iki 2030 metų įsigalios nauja realybė, kuri pakeis viską, ką žinote apie kultūrą, ekonomiką ir pasaulį.

Visai netrukus senelių bus daugiau nei anūkų, o pagyvenę žmonės rinkoje taps gausiausiu ir svarbiausiu vartotojų segmentu. Vos po dešimtmečio moterims priklausys daugiau pasaulio turto nei vyrams, technologijos pakeis senus įpročius ir gyvenseną, įsivyraus dalijimosi ekonomika, spausdintus pinigus išstums kriptovaliutos, suklestės vidurinė klasė Afrikoje, o pasaulinėje ekonomikoje perkamąją galią pirmą kartą šių laikų istorijoje perims nebe Vakarų pasaulio vartotojai. Tai tik keletas reiškinių, kuriuos šiuo metu vadiname tendencijomis, tačiau vos po dešimtmečio šios tendencijos susilies į vieną tašką – lūžio tašką, kurį pasiekus, kelio atgal nebebus.

Ši knyga „2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį“ leis ne tik priimti tai, ką atneš 2030-ieji, bet ir padės pasinaudoti būsimomis galimybėmis – įgalins jus pasirinkti geriausius sprendimus kuriant savo, savo vaikų ar verslo ateitį.


 • Financial Times geriausia 2020 m. knyga
 • Wall Street Journal bestseleris
 • A Porchlight Book bestseleris

 • Pavadinimas originalo kalba: 2030: How Today‘s Biggest Trends Will Collide and Reshape the Future of Everything
 • Autorius: Mauro F. Guillen
 • Leidėjas: Eugrimas
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 352
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094374234
 • Vertėjas: Dalia Janušaitienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Mauro F. Guillen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mauro F. Guillen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "2030-ieji. Kaip svarbiausios šiandienos tendencijos visiškai pakeis mūsų ateitį" perkama kartu