0

26-ių aukštų namelis medyje

  • Nuolaida knygai -23%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

26-ių aukštų namelis medyje

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090137000

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„26-ių aukštų namelis medyje“ – antroji vaikų rašytojo Andy Griffiths ir iliustratoriaus Terry Denton knyga apie nutrūktgalviškus dviejų draugų nuotykius milžiniškame namelyje medyje. Pirmoji knyga - „13-kos aukštų namelis medyje“.

Endis ir Teris laiko veltui neleidžia – kai paskutinį kartą leidotės su jais į nuotykius, jų namelis buvo kuklių trylikos aukštų. Šiandien jis – tikras dangoraižis. Namelį papildė dar trylika aukštų ir dabar jų jau dvidešimt šeši!

Nuobodžiauti laiko tikrai nebus: namelyje rasite ledo čiuožyklą, kurioje savo įgūdžius demonstruoja ne kas kitas, o pingvinai, atidarytas naujas automobilių kautynių ringas, be to atsirado ekstremali naujovė - galimybė riedlente peršokti krokodilų pilną duobę. Ir tai dar tikrai ne viskas. Jau veikia begalinis labirintas, iš kurio dar niekas nėra išėjęs ir klaidžioja iki šios dienos, be to duris atvėrė kambarys, kuriame neveikia Žemės trauka, o kur dar gaminami 78 skirtingų skonių ledai!

Endis ir Teris toliau linksminasi ir krečia vienas kitam išdaigas. Kai kurie Endžio ir Terio nuotykiai juokingi, kai kurie – pavojingi, o kai kurie – tiesiog baisulingi. Tačiau aišku viena – įspūdingame namelyje gyvenimas tiesiog verda!

„26-ių aukštų namelis medyje“ – antroji vaikų autoriaus Andy Griffiths ir iliustratoriaus Terry Denton knyga. Juokingas ir smagus pasakojimas dar linksmesnis, nes kiekvieną istoriją lydi puikios iliustracijos. Abu kūrėjai nuotykius kuria galvodami apie save – ne veltui jų ir pagrindinių veikėjų vardai sutampa. Tiesa, Andy Griffiths sako, kad tai nėra tikslus jų vaikystės nuotykių atpasakojimas, nors niekada negali žinoti, ar galima pasitikėti pokštininku Andy.

Autoriai sukūrė jauniesiems skaitytojams knygą, kuri įtrauks ir sudomis, nes ji ne tik baisiai linksma, bet ir nepaprastai išradinga - čia aprašomi ir vaizduojami įrenginiai, pramogos ir žaidimai išties nepakartojami. Įsimenanti ir lengvai skaitoma knyga „26-ių aukštų namelis medyje“ sudomins net nenorinčius skaityti!

„Paprastos Dentono iliustracijos išspaus šypsnį ir didžiausiam surūgėliui. Vaikai vers puslapius greičiau nei išrasti pripučiami apatiniai parskraidins knygelės herojus atgal į saugią vietą (tai – svarbi scenarijaus dalis!). O su Endžiu ir Teriu skaitytojai atsisveikins susipažindami su 39 aukštų namelio brėžiniais!“
Publisher’s Weekly

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu