TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

3 audio knygos apie pinigus (CD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.9 SoldOut

Knygos "3 audio knygos apie pinigus (CD)" aprašymas

Tai trijų audio knygų rinkinys, bendra trukmė 9 valandos. Audio knygos įrašytos mp3 formatu į kompaktinį diską. Disko galite klausyti kompiuteryje arba automobilyje jei automagnetola groja mp3 failus. Taip pat failus galima persikelti į mobilųjį telefoną arba mp3 grotuvą.

Audio knyga „Kodėl paleidžiame pinigus?“
Pinigus paleidžiame, kuomet sukyla emocijos. Kuomet norime parodyti savo statusą, norime pasimėgauti gyvenimu, pasilepinti. Kartais pinigus paleidžiame ir nesuprantame kas įvyko. Kartais paleidžiame ir gailimės. Pinigus paleidžiame kai užsimanome kažko skanaus, kai užsimanome kažko įdomaus, kažko gražaus arba kai pradeda kankinti nuobodulys. Pinigus paleidžiame, kuomet neturime ką apsirengti. Pinigus paleidžiame dažniau nei norėtume, gal net kartą per savaitę susimąstome, gal nereikėjo jų paleisti?Pinigus paleidžiame net tuomet kuomet jų neturime. Tuomet pasiskoliname ir paleidžiame, nes mums tiesiog tai patinka daryti. Smagu paleisti kuo daugiau pinigų į pasaulį. Tame daug emocijų ir išgyvenimų. Bet kartais norisi pinigus uždaryti piniginėje, kad vėliau būtų galima juos panaudoti didesniems tikslams. Jei norite tai padaryti lengviau, ši audio knyga Jums patiks.
Kiekviena mintis suteiks daugiau supratimo apie tai kas vyksta piniginėje su pinigais ir padės jiems ten pasilikti.
Įvairios priežastys kodėl žmonės perka;
Kaip susiformuoja iššūkis vartoti, kuriam sunku atsispirti;
Kaip vartodami mes perkame ir statusą;
Kas suformavo mūsų vartojimo įpročius;
Kaip mes mintis keičiame į daiktus;
Kodėl mums pilnatvė tai pilna spinta ir šaldytuvas;
Kokios mūsų emocijos yra dirginamos perkant ir ko tikimės iš savo pirkinių;
Kaip daiktai pakeitė mūsų socialinį gyvenimą;
Kodėl mums reikia turėti savo ir nemėgstam skolinto ir nuomoto;
Kodėl perkame prabangos prekes;
Kodėl po 20 metų automobilis kainuoja 100 kartų pigiau;
Kodėl vis norime „atsinaujinti“ir kiek mums tai kainuoja.
Kuomet lankstote lėktuvėlį iš popieriaus pirmiausia turite vaizdą kaip tai atrodys ir veiksmų instrukciją. Tobulėjant pinigų srityje taip pat reikia būsimo vaizdo ir instrukcijos. Šios įžvalgos padės susikurti daug detalesnį ir aiškesnį vaizdą apie tai, kas vyksta jūsų piniginėje. Turėsite daugiau pasitikėjimo elgdamasis su pinigais ir lengviau galėsite atsispirti „bandos mąstymui“. Sumažės autopiloto įtaka, kuris dažnai pinigus paleidžia greičiau negu spėjame susimąstyti, daugiau pinigų liks piniginėje ir tuos pinigus drąsiau panaudosite savo svajonėms.

Audio knyga „Pinigai – mano talentas“
Mes turime įvairių talentų ir vienas jų – pinigų talentas. Tačiau taip jau atsitinka, jog daugiausia dėmesio atitenka kitų talentų ugdymui. Galbūt galvojame, jog esame šioje srityje netalentingi, galbūt užtenka tų rezultatų, kuriuos turime, o galbūt laukiame, kol šis talentas pats save išugdys? Galbūt laukiame vis nerandame tam laiko, o galbūt tiesiog neturime idėjų šioje srityje. Nesvarbu, kokį pinigų talentą paveldėjote iš tėvų ir aplinkos. Talentą galima išsiugdyti! Jei nemokate žongliruoti kamuoliukais, kantriai mokinkitės ir išmoksite. Jei neturite pinigų talento, ar galėtumėte dabar patikėti, jog tai toks pats talentas kaip kiti, tačiau tiesiog reikia jį lavinti.

Greičiausiai girdėjote, jog sėkmė tai 1 procentas talento ir 99 procentai darbo. Tačiau dažniausiai iškyla klausimas, o ką ir kaip dirbti? Jaučiame, jog viduje rusena talentas, tačiau niekaip nerandame būdų kaip įpūsti jam gyvybės.
Audio knygos esmė? Didesnis darbingumas, energija ir daugiau pridėtinės vertės. Tuo pačiu nieko naujo, tuo pačiu viskas nauja, nes išgliaudyta iki esmės. Daugiausia dėmesio emociniam intelektui, pasąmonei, memams, kurie mus lydi nuo vaikystės ir kasdien įtakoja pinigų uždirbimą ir išleidimą. Kiekvienas jūsų šiandieninis veiksmas uždirbant ar išleidžiant pinigus neatsiranda iš niekur, jis turi savo šaknis. O norint esminių pokyčių, reikia kapstyti giliai.
Tema, kuri atrodė paini nušvis visiškai kitokioje šviesoje. Suprasite, jog piniguose nėra jokios magijos ir mistikos, tačiau lygiai taip pat nėra ir jokios logikos.
Pinigai paklūsta keistiems dėsniams, tačiau tiems patiems dėsniams paklūsta ir žmogus. Pažinkite žmogų – pažinsite pinigus, išmokite įtakoti žmones – mokėsite įtakoti pinigus. Kokių dar idėjų rasite?
Kodėl pinigai mėgsta aktyvius žmones?
Kaip ugdyti savo talentą, kad jis virstų stiprybe?
Kokie yra pinigų memai atkeliavę iš vaikystės?
Kodėl einame dirbti tai ką dirba visi ir nedirbame tai ko niekas nemoka?
Kodėl pinigai mėgsta įpročius ir gerą discipliną?
Kaip pergudrauti ir programuoti savo pasąmonę?
Kaip atlygio mechanizmas sustabdo mūsų aktyvumą?
Pakeisti požiūrį į darbą ir pardavimus lengviau negu pakeisti darbą?
Kodėl esame užprogramuoti vartoti, net to ko mums nereikia?
Kaip nepritekliaus mąstymą pakeisti pertekliaus mąstymu?
Kodėl perdėtas taupymas yra žalingas?
Kodėl protingi žmonės neugdo pinigų talento?
Kaip sukurti 1 milijono litų apyvartą per metus?
Kokios yra 3 geriausios investicijos?

Audio knyga „Stiprios mintys virsta pinigais“ Daug knygų parašyta apie tai, kaip svarbu keisti savo mintis. Tačiau minties pakeisti neužtenka, kad gyvenime prasidėtų pokyčiai. Mintys turi būti tiek aiškios ir stiprios, jog prasidėtų nuolatinis sprendimų darymas. Kaip vanduo žemėjant temperatūrai iš nematomo tampa matomu, o vėliau kietu ledu, taip ir nematomos mintys gali virsti matomais sprendimais. O kuomet žmogus pradeda daryti daug sprendimų ir veiksmų, dalis jų jau gali pradėti virsti ir pinigai. Taigi yra specifinė tarpinė būsena, kurioje nematerialios mintys pradeda virsti rezultatais ir pinigais. Kaip cheminėje reakcijoje reikia pasiekti tam tikrą temperatūrą, kad medžiagos sureaguotų, taip mūsų galvoje mintys turi tiek sustiprėti, kad virstų veiksmais, o po to ir pinigais. Žmonės žino, ką reParašykite atsiliepimą apie "3 audio knygos apie pinigus (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "3 audio knygos apie pinigus (CD)", Intelektinio Kapitalo Ugdymas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Intelektinio Kapitalo Ugdymas su knyga "3 audio knygos apie pinigus (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "3 audio knygos apie pinigus (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Intelektinio Kapitalo Ugdymas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "3 audio knygos apie pinigus (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "3 audio knygos apie pinigus (CD)" perkama kartu