⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas" aprašymas

Ši knygelė skiriama 3-ejų metų vaikui. Du linksmi draugai – smalsusis kačiukas ir šaunusis šuniukas lydės vaiką per visus knygelės puslapius. Drauge jie pažins spalvas, gyvūnus, lavins loginį mąstymą, dėmesį, kalbos įgūdžius, tobulins rankos judesius. Parinktos iliustracijos ir piešiniai padės vaikui geriau pažinti jį supantį pasaulį.

Vienas knygos puslapis skiriamas vienai temai. Kai kurias užduotis vaikas atliks lengvai ir noriai, o kitos pareikalaus daugiau laiko, susikaupimo ir suaugusiojo pagalbos, todėl kiekvieno puslapio apačioje pateikiama metodinių patarimų, kaip tinkamai padėti vaikui. Tokios užduotys skatins jo norą tobulėti ir žengti pirmyn. Stebėkite, ar vaikas kruopščiai atlieka užduotis, ar nepervargsta, ar per daug neįtempia rankos raumenų ir taisyklingai – trimis pirštais – laiko pieštuką. Knygelė bus naudinga smalsiems vaikams ir rūpestingiems tėvams, tad linkime įdomiai ir turiningai leisti laiką!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 20x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831928

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "3-mečių užduotys. Su lipdukais. Mąstymo lavinimas, kalbos ugdymas, motorikos lavinimas" perkama kartu