Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai" aprašymas

Antanas Svetikas - socialinių mokslų daktaras, profesorius. Dalyvauja mokslo tyrimuose, skelbia tyrimų rezultatus recenzuojamuose užsienio ir šalies mokslo leidiniuose. Per mokslinės veiklos laikotarpį paskelbė 40 publikacijų Lietuvos ir užsienio mokslo darbų žurnaluose. Parašė du mokslo veikalus, įgyvendino tris racionalius pasiūlymus. Yra trijų mokslinės monografijų autorius. Be mokslinių darbų, yra išleidęs ir dvi poezijos knygas, tarp jų ir šią.

Rinktinėje „300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai“ – eilėraščiai, skirti Lietuvai ir Europos Sąjungos tautų žmonėms.


  • Autorius: Antanas Svetikas
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 13x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094203756

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai", Antanas Svetikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Svetikas su knyga "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Svetikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "300 eilėraščių Lietuvai ir Europos Sąjungai" perkama kartu