⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui

Kaina: 14,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-15 Dvyliktokė

Tikiuosi padėjo išlaikyti egzaminą....


2023-03-31 14.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui" aprašymas

Autorių Onutės Baumilienės, Aliaus Avčininko ir Aušros Smaleckienės sudaryta knyga „36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui“ padės pasikartoti svarbiausią medžiagą ir pasiruošti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminams.

Brandos egzaminai kiekvienam abiturientui sukelia milžinišką stresą. Net tie, kurie stropiai mokėsi visus metus, pradeda jaudintis ir abejoti savo jėgomis. Tačiau tinkamas ir nuoseklus pasiruošimas padeda suvaldyti jaudulį, susikoncentruoti ir puikiai atlikti visas užduotis. Knyga „36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui“ padės sistemingai peržiūrėti svarbiausią medžiagą, prisiminti informaciją ir suformuluoti bei suplanuoti būsimo rašinio temą.

Lietuvių kalbos ir literatūros vidurinio ugdymo programą sudaro 36 autoriai, kurias leidžiama remtis rašantiems brandos egzamino rašinį. Šioje knygoje informacija apie juos pateikta abėcėline tvarka.

Atsivertę Onutės Baumilienės, Aliaus Avčininko ir Aušros Smaleckienės parengtą knygą abiturientai ras daug tikrai vertingų faktų ir žinių. Kiekvieno autoriaus aprašymas prasideda nuo svarbiausių jo biografinių faktų. Knygos sudarytojai pateikia pagrindinius minimo laikotarpio reiškinius ir idėjas, taip pat primena aprašomo autoriaus kūrinių tematiką ir problematiką. Be to išsamiai analizuojamas kultūrinis ir socialinis kontekstas, kūrybos kontekstas ir kūrinių stilistika. Kiekvieno skyriaus apie autorių pabaigoje pateikiami jo darbų nagrinėjimo pavyzdžiai.

Knygos „36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui“ gale autoriai parengė priedų su laiko juosta, kultūros epochos ypatybėmis, rašinių tipų pavyzdžiai ir penkiais literatūrinio bei samprotaujamojo rašinio kūrimo žingsniais.

Onutės Baumilienės, Aliaus Avčininko ir Aušros Smaleckienės sudarytas konspektas yra vertingas įrankis visiems aukštesnių klasių mokiniams, norintiems kuo kokybiškiau pasiruošti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminams. Prisiminkite svarbiausią informaciją apie Joną Aputį, Antaną Baranauską, Kristijoną Donelaitį, Česlovą Milošą, Adomą Mickevičių, Jurgį Kunčiną ir visus kitus į vidurinio ugdymo programą įtrauktus autorius.

Šį leidinį rekomenduojame įsigyti internetu. Tai patogu, nes pirkti online rasite ir kitų naudingų knygų. Ne tik mokomojo žanro, bet ir tokių, kurios pasižymi įdomiais siužetais, daugialypiais veikėjais ar vaizdingais aprašymais. Daug šių knygų akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių, atsižvelkite į trumpą aprašymą, santrauką, skaitytojų apžvalgas bei atsiliepimus – tikrai išsirinksite vertingą skaitinį.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-23

2021-06-15

Tikiuosi padėjo išlaikyti egzaminą....

2021-05-28

Parašykite atsiliepimą apie "36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 12 klasei


Dažnai su "36 privalomi autoriai. Lietuvių literatūros konspektas abiturientui" perkama kartu