⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

365 trumpi pasakojimai sielai

4.9
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-05-11 Marija

Gal Galėtų kažkas pasakyti ar knygoj yra pasakojimas su pavadinimu ,,Sriuba" ir ten pasakojama apie afrikietį emigrantą ir garbaus amžiaus moterį?


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 12.29 SoldOut

Knygos "365 trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

Knyga "365 trumpi pasakojimai sielai" tai trumpų pasakojimų sielai rinktinė, skirta ieškojimų išvargintam šiandienos žmogui. Tai išminties kupinos istorijos, suprantamos dideliems ir mažiems.

Šioje knygoje yra 365 trumpi pasakojimai – lygiai tiek, kiek metuose dienų. Jie – lyg mažytės išminties piliulės, todėl perskaityti reikėtų ne vienu prisėdimu. Per dieną pakanka "išgerti" vieną piliulę. Leiskite, kad ji "ištirptų" jūsų mintyse.

Kažkurios istorijos skaitytojui gali būti pažįstamos iš populiarios autoriaus knygų serijos "Trumpi pasakojimai sielai", tačiau papildytos naujomis bei sugrupuotos pagal temas jos sutviska visomis vaivorykštės spalvomis.

Kiekvienas pasakojimas – tarsi skrynelė: atverkite ją, suraskite joje tą kartais labai pavydžiai saugomą sėklą ir leiskite jai sudygti jūsų sielos dirvoje.

Perskaitęs pasakojimą nė vienas neliks toks, koks buvo prieš tai.

Bruno Ferrero dirba religinės pedagogikos srityje. Jis yra įvairių auklėjamųjų knygų bei pasisekimo sulaukusios pasakojimų rinkinių serijos autorius.

Iš italų kalbos vertė Rasa Paleckytė ir Sigutė Kopalinskaitė

ĮVADAS

Anglai seka pasaką apie jaunuolį Džeką, kurio laimė priklausė nuo to, kaip jam pavykdavo atlikti tai, ko paprašydavo tėvas. Nai­viam kvaileliui Džekui niekada nebūtų pasisekę be jaunos žmonos pagalbos. Štai tos pasakos ištrauka.

Sykį tėvas pakvietė Džeką keliauti statyti pilies vienam karaliui. Toji pilis turėjo būti tokia graži, kokios niekada niekas nebuvo regė­jęs, mat valdovas norėjo pranokti visus kitus didžiūnus.

Keliaujant link vietos, kur turėjo išdygti pamatai, tėvas paprašė sūnų:

- Gal galėtum kiek sutrumpinti kelią?

Džekas, pažvelgęs į nusidriekusį vieškelį, burbtelėjo:

- Neįsivaizduoju, tėve, kaip galėčiau iš jo išplėšti kokią atkarpą.

- Jei taip, iš tavęs jokios naudos, verčiau grįžk atgal. Vargšelis Džekas parsliūkino namo. Žmona ėmė klausinėti:

- Kas gi nutiko, kad pareini vienas? Džekas papasakojo, ko paprašė tėvas ir ką jam atsakė.

- Et, žiopleli, - palingavo galva nuovoki žmona, - reikėjo jam ką nors papasakoti, tada kelias ir būtų sutrumpėjęs! Dabar išklausyk vieną istoriją, po to keliauk, pasivyk tėvą ir iškart pradėk pasakoti. Tėvui patiks tavęs klausytis, o kai baigsi, būsite atkeliavę į reikiamą vietą.

Džekas taip ir padarė. Pamatęs jį tėvas netarė nė žodžio. Susido­mėjęs klausėsi sūnaus pasakojimo. Jaunoji moteris buvo teisi: kelias sutrumpėjo.

Mūsų dienos dažnai atrodo tarsi ilgi keliai. Kartais jie kyla aukš­tyn ir nelengva jais kopti. Šių pasakojimų tikslas - "šiek tiek sutrum­pinti kelią". O jeigu jie pasitarnautų ir dar kam nors - puiku!Kiti taip pat domėjosi


2020-05-11

Gal Galėtų kažkas pasakyti ar knygoj yra pasakojimas su pavadinimu ,,Sriuba" ir ten pasakojama apie afrikietį emigrantą ir garbaus amžiaus moterį?

2020-05-11

Gal Galėtų kažkas pasakyti ar knygoj yra pasakojimas su pavadinimu ,,Sriuba" ir ten pasakojama apie afrikietį emigrantą ir garbaus amžiaus moterį?

2016-05-08

puiki knyga, to tikrai nesitikejau. rekomenduoju

2014-04-10

Labai patiko knyga - mėgaujuos, turiu su autografu.

2013-04-10

Nuostabi knyga :) Labai grazus, pamokantys pasakojimai. Siulau perskaityti kiekvienam gyvenanciam siame nuostabiame gyvenime :)

2013-04-07

puiki knyga!

2010-08-15

labai geri pasakojimai. Turiu visą knygą. skaitymas neužima daug laiko, nes kekvienai dienai yra skirtas trumpas pasakojimas

2010-07-17

super knygos...skaiciau ne viena...nerealus pasakojimai...

Parašykite atsiliepimą apie "365 trumpi pasakojimai sielai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bruno Ferrero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "365 trumpi pasakojimai sielai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "365 trumpi pasakojimai sielai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "365 trumpi pasakojimai sielai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "365 trumpi pasakojimai sielai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "365 trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu