Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią" aprašymas

„Ko atsisakysi per šią gavėnią?“ – klausinėjame vienas kito, tarsi gavėnios esmė būtų penktadieniais apsieiti be mėsos ir nevalgyti šokolado. Akivaizdu, jei norime iš šio keturiasdešimties dienų iššūkio išeiti naujais žmonėmis, turime eiti tolyn ir gilyn.

Tad šioje knygoje „40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į gavėnią“ suradau ir pateikiau keturiasdešimt būdų, arba kelių, kad tos keturiasdešimt dienų perkeistų mūsų gyvenimą. Prie kiekvieno iš būdų pridėtas apmąstymas, padėsiantis geriau suprasti, kas yra gavėnia ir kodėl ji svarbi.

Naudodamiesi šia knyga „40 dienų, 40 kelių“ per gavėnią, kupiną prasmingų galimybių, patirsite džiugią laisvę ir jėgą, kurią Kristus mums laimėjo savo mirtimi. Tamsa duos kelią vis stiprėjančiai šviesai. Mumyse gims kažkas nauja ir nuostabaus!


  • Autorius: Marcelino D’ambrosio
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294689
  • Vertėjas: Jūratė Bieliauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Marcelino D’ambrosio pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marcelino D’ambrosio tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "40 dienų, 40 kelių. Naujas požiūris į Gavėnią" perkama kartu