-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 7,80 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą" aprašymas

Tinklaraščio „Konstanta 42“ autorius, astrofizikos mokslų daktaras Kastytis Zubovas pristato knygą „42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą“, kuri sudomins ne tik astrofizikos gerbėjus, bet plačiąją visuomenę.

Knygą sudaro keturiasdešimt dvi istorijos, kuriose skaitytojai sužinos pačias įvairiausias įdomybes iš kosmoso pasaulio. Pavyzdžiui, autorius pasakoja, kur yra Paukščių tako centras; kaip atsiranda žvaigždės ir kaip jos miršta, taip pat kaip įmanoma jas pasverti; kaip mokslininkams sekasi ieškoti gyvybės kosmose; ar patogu kosmonautams gyventi kosminėse stotyse. Skaitytojai sužinos iš kur atsirado Visata bei galaktikos, autorius išsklaidys tamsiosios materijos paslaptį, pasidalins Visatos ateities perspektyvomis.

Kastytis Zubovas nuo 2007-tų metų rašo tinklaraštį „Konstanta 42“, kuris tapo daugybės istorijų apie kosmosą archyvu. Daugelį pasakojimų autorius patobulino, papildė per tą laiką padarytais atradimais ir įtraukė į knygą „42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą“. Leidinys ne tik patvirtina jau seniai žinomas tiesas apie kosmosą, bet ir atskleidžia naujų tyrimų medžiagą. Autorius teigia, kad kiekvieną istoriją galima skaityti atskirai, o norintiems dar labiau pagilinti žinias ji sudarė išsamų nuorodų sąrašą.

„42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą“ apima šešias temas. Autorius kalba apie Visatą ir jos pažinimo ribas. Tada tyrinėja Visatos raidą ir prognozuoja ateitį. Trečioji tema skirta žvaigždėms – jų atsiradimas, poveikis aplinkai ir mirtis. Ketvirtoji tema – planetos. Penktoji – gyvybės paieškos kosmose. Galiausiai autorius kalba apie žmonijos perspektyvas kosmose, galimas keliones ar net apsigyvenimą kitose planetose. Knyga iliustruota kosmoso nuotraukomis. Kastytis Zubovas teigia, kad ši knyga nėra astrofizikos vadovėlis, tai žinias papildantis leidinys skirtas kiekvienam žmogui.

Kastytis Zubovas 2009-tais metais Leisterio universitete Jungtinėje Karalystėje įgijo teorinės astrofizikos mokslų daktaro laipsnį. Savo darbuose mokslininkas daugiausiai tyrinėja supermasyvių juodųjų skylių poveikį galaktikų evoliucijai. Astrofizikas dirba Vilniaus universiteto Fizikos fakultete. Kastytis Zubovas yra aktyvus mokslo populiarintojas. Jis nuo 2007-tų metų rašo tinklaraštį www.konstanta.lt, apie kosmoso tyrimus bei astronomijos naujienas kalba televizijos ir radijo laidose, dažnai duoda interviu įvairiems leidiniams.


  • Autorius: Kastytis Zubovas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140581

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Kastytis Zubovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kastytis Zubovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą" perkama kartu