0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-09-11 momo

Karnegis visais laikais buvo geriausias :)


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 5.49 SoldOut

Knygos "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" aprašymas

"5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" arba Kaip pateikti save, klausytis kitų ir spręsti konfliktus.


Savaime suprantama, bendraujant su žmonėmis vieni metodai yra geresni už kitus.

Paprasta tiesa – tiek gyvenime, tiek karjeroje daugiausiai pasieksite, jei elgsitės atkakliai. Vieni žmonės pernelyg pasyvūs, kiti – pernelyg agresyvūs.

Ši knyga paaiškins, kaip būti atkakliam būtent tiek, kiek reikia, ir padės jums atsakyti į daugelį svarbių klausimų, kad išmoktumėte bendrauti su skirtingų tipų asmenybėmis, pasitikėti savimi ir išnaudoti visas savo galimybes.


"Elkitės taip, kad kitiems būtų malonu daryti tai, ko jūs pageidaujate."

Deilas Karnegis, knygų „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ bei „Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“ autorius.


Deilas Karnegis savo mokymų kompaniją Dale Carnegie Training įkūrė 1912 m. Dabar jos biurai veikia visame pasaulyje, o kvalifikuoti lektoriai rengia mokymus daugiau nei 85 šalyse. 


Iš anglų kalbos vertė Vaiva Lešinskaitė


TURINYS

TURINYS


Pratarmė / 7

PIRMAS SKYRIUS. Įvadas į atkaklumą / 9

ANTRAS SKYRIUS. Trijų dalių atkaklumo formulė / 29

TREČIAS SKYRIUS. Ryžtingas tarpusavio santykių kūrimas / 55

KETVIRTAS SKYRIUS. Tarpusavio santykių kūrimo taktika / 79

PENKTAS SKYRIUS. Atkaklus smalsumas / 101

ŠEŠTAS SKYRIUS. Maksimalus smalsumo išnaudojimas versle / 123

SEPTINTAS SKYRIUS. Nuo smalsumo iki supratimo / 141

AŠTUNTAS SKYRIUS. Etiketas: žmonių įgūdžių "eismo taisyklės" / 161

DEVINTAS SKYRIUS. Sugebėjimas įtikinti / 179

DEŠIMTAS SKYRIUS. Klausinėjimo menas / 197

VIENUOLIKTAS SKYRIUS. Atkaklus kalbėjimas / 207

DVYLIKTAS SKYRIUS. Atkaklus klausymasis / 227

TRYLIKTAS SKYRIUS. Atkaklus ambicijų siekimas / 245

KETURIOLIKTAS SKYRIUS. Maksimalus ambicijų panaudojimas / 265

PENKIOLIKTAS SKYRIUS. Atkaklus konfliktų sprendimas / 283

ŠEŠIOLIKTAS SKYRIUS. Konfliktų valdymas ir derybos / 301

PRATARMĖ

PRATARMĖDeilas Karnegis nuveikė turbūt daugiau nei bet kas kitas, kad pakeistų žmogiškųjų santykių ir asmeninio tobulėjimo sritį. Visame pasaulyje garsi jo mokymų programa "Deilo Karnegio kursas"* jau padėjo milijonams žmonių.

Prisimindamas save jaunystėje, ponas Karnegis suprato, kad dvi pagrindinės jėgos, trukdžiusios jam kelyje į asmeninę sėkmę, buvo nerimas ir baimė. Nugalėjus šias žlugdančias emocijas, atsivėrė naujas požiūris ir aplankė sėkmė. Nuo tada pono Karnegio tikslu tapo padėti žmonėms įveikti nerimą ir baimę, kad jie galėtų įgyvendinti savo svajones.

Dabar, skaitydami šių knygą, ir jūs galite pasinaudoti per devynis dešimtmečius sukauptomis žmogiškųjų santykių įžvalgomis, kurias Deilo Karnegio mokymuose atrado milijonai žmonių. Perskaitę "5 dalykus, kuriuos būtina mokėti žmonėms: kaip pateikti save, klausytis kitų ir spręsti konfliktus", išmoksite susitelkti ties tais veiksniais, kurie veda jus ir jūsų organizaciją pirmyn. Atrasite ir mokėsite pritaikyti patikimus metodus, kurie padės jums jaustis tvirtiems ir neabejoti, kad daug kų galite, kad į jūsų nuomonę atsižvelgiama, kad galite lengvai imtis bet kokios veiklos ar su bet kuo bendrauti. Šie metodai sustiprins jūsų pasitikėjimų savimi ir kartu išmokys skleisti savo idėjas taip, kad jos skambėtų įtikinamiau, aiškiau ir būtų priimtos su pagarba.

Pagrindinis šios knygos siekis yra nustatyti ir išnagrinėti penkis svarbiausius žmonių įgūdžius: tarpusavio santykių kūrimą, žinių troškimą, bendravimą, ambicijas ir konfliktų sprendimą. Bet iš tiesų tai tik pradžia. Kaip vėliau pamatysite, kai kurie skyriai išsitęsia ir šiuos penkis įgūdžius atskleidžia naujais netikėtais aspektais. Taigi, versdami puslapį po puslapio, būkite lankstūs savo mąstymu ir aktyviai taikykite informacijų, kurių gaunate. Pradėkite jau dabar!

Jei norite iš šios knygos gauti daugiausia naudos, neatidėliokite. Siūlome tiesiog skirti penkias ar daugiau minučių ir pradėti skaityti. Kai įsibėgėsite, nepamirškite užpildyti veiksmų plano kiekvieno skyriaus pabaigoje. Šie pratimai - tai žingsniai, kuriuos galite žengti nedelsdami - savo darbe, šeimyniniame gyvenime ar bendraudami su draugais.

Kai tik įmanoma, nusistatykite galutinį terminų ir stenkitės atsakingai jo laikytis. Jei neįvykdysite to, kų susiplanavote, ši knyga taps tiesiog skaitiniu. Ji bus išties veiksminga tuomet, kai imsitės vykdyti veiksmų plano užduotis. Pasiryžkite veikti vadovaudamiesi savo įžvalgomis, idėjomis bei strategijomis ir pasieksite rezultatų, apie kuriuos net nesvajojote.

 

* "Deilo Karnegio kursas" (angl. The Dale Carnegie Course) yra verslui skirta mokymų programa, paremta Karnegio mokymo metodais. Programa sukurta 1912 m. ir taikoma 85 pasaulio šalyse. Deilo Karnegio mokymus pabaigė daugiau nei 8 milijonai žmonių.

  • Autorius: Dale Carnegie
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 309
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094370366

Kiti taip pat domėjosi


2014-09-11

Karnegis visais laikais buvo geriausias :)

Parašykite atsiliepimą apie "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms", Dale Carnegie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dale Carnegie su knyga "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dale Carnegie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms" perkama kartu