Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.26 SoldOut

Knygos "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą" aprašymas

Knygoje pateikiama nauja veiksminga programa, kaip padėti sergantiems depresija. Žingsnis po žingsnio, vadovaudamiesi patarimais, skaitytojai išmoks susikurti išgijimo planą, kuris padės išvaduoti iš depresijos gniaužtų ir vėl patirti gyvenimo džiaugsmą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą", Wright, Jesse H., Basco, Monica Ramirez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wright, Jesse H., Basco, Monica Ramirez su knyga "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wright, Jesse H., Basco, Monica Ramirez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "5 depresijos gydymo raktai: kaip įveikti depresiją ir atgauti gyvenimo džiaugsmą" perkama kartu