0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

5-mečio akademija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

5-mečio akademija


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 1.39 SoldOut
Knygos "5-mečio akademija" aprašymas

Ši knygelių su lipdukais serija sumanyta kaip vaiko ankstyvo ugdymo nuo antrųjų gyvenimo ciklas. Kuo jaunesnio amžiaus vaikai skatinami žaisti ir lavintis, tuo mažiau sunkumų jie patirs ateityje mokydamiesi rašyti, skaityti, skaičiuoti. Pateiktos užduotys ugdo mąstymą, dėmesį, moko analizuoti ir apibendrinti, tobulina vaikų rankų judesius. Knygelės yra ir gražios pažiūrėti, ir kartu puikios ugdymo priemonės, galinčios padėti tėvams ir vaikų darželių auklėtojams lavinti vaikų gebėjimus.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 20x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955220053

Parašykite atsiliepimą apie "5-mečio akademija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 5-mečio akademija, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga 5-mečio akademija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 5-mečio akademija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 5-mečio akademija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "5-mečio akademija" perkama kartu