⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys" aprašymas

Ši knygelė skiriama 5-erių metų vaikui. Du linksmi draugai – smalsusis kačiukas ir šaunusis šuniukas lydės vaiką per visus knygelės puslapius. Drauge jie pažins garsus, raides ir skaičius, lavins loginį ir matematinį mąstymą, ugdys dėmesį ir atmintį, tobulins rankos judesius. Parinktos iliustracijos ir piešiniai padės vaikui geriau pažinti jį supantį pasaulį.

Vienas knygos puslapis skiriamas vienai temai. Kai kurias užduotis vaikas atliks lengvai ir noriai, o kitos pareikalaus daugiau laiko, susikaupimo ir suaugusiojo pagalbos, todėl kiekvieno puslapio apačioje pateikiama metodinių patarimų, kaip tinkamai padėti vaikui. Tokios užduotys skatins jo norą tobulėti ir žengti pirmyn. Stebėkite, ar vaikas kruopščiai atlieka užduotis, ar per daug neįtempia rankos raumenų ir taisyklingai – trimis pirštais – laiko pieštuką. Knygelė bus naudinga smalsiems vaikams ir rūpestingiems tėvams, tad linkime įdomiai ir turiningai leisti laiką!


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830969

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "5-mečių užduotys. Rankos lavinimas, loginis mąstymas, garsai ir raidės, skaičiai ir skaitmenys" perkama kartu