-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą" aprašymas

Kaip pagerinti savo gyvenimą ir nutraukti visas abejones vos per penkias sekundes? Svarbiausi ir netikėtai paprasti atsakymai – knygoje „5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą“.

Per savo gyvenimą tėvai, mokytojai, treneriai ir dėstytojai stumia mus, kad būtume geresni, mažiau teisintumėmės, kad įveiktume savo baimes. O kas, jei pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti paslaptis yra tiesiog žinojimas, kaip pačiam save stumtelti?

Svarbu žinoti ne ką daryti, o kaip priversti save tai padaryti.

Mel Robbins, pasitelkusi įpročių mokslą, jaudinančias istorijas ir stebinančius faktus iš istorijos, meno ir verslo, paaiškina to „stumtelėjimo momento“ jėgą. Ji pateikia kiekvienam priimtiną ir įveikiamą būdą, kaip tapti geresniam. Šiam būdui tereikia penkių sekundžių ir jis kiekvienąkart suveikia.

M. Robbins TEDx kalbą peržiūrėjo daugiau nei 8 milijonai žmonių, o didžiausių pasaulyje prekių ženklų vadovai naudoja šį būdą, kad padidintų produktyvumą, pagerintų bendradarbiavimą ir darbuotojų įsitraukimą.

Perskaitę knygą „5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą“:

• Tapsite labiau pasitikinčiu savimi;
• Nustosite atidėlioti darbus ir abejoti savimi;
• Įveiksite baimes ir neužtikrintumą;
• Nustosite jaudintis ir jausitės laimingesni;
• Drąsiai dalinsitės savo idėjomis.

„5 sekundžių taisyklė“ yra paprastas ir universalus sprendimas pagrindinei kiekvieno žmogaus problemai – savęs stabdymui.

Mel Robbins – amerikiečių rašytoja ir lektorė, CNN komentatorė, žurnalo „Success“ redaktorė. Baigė teisės mokyklą Dartmuto ir Bostono koledžuose. Karjerą pradėjo kaip baudžiamųjų bylų advokatė, vėliau įkūrė ir pardavė keletą kompanijų, vedė TV ir radijo laidas.

Atsisakiusi advokatės karjeros, dabar ji moko lyderius visame pasaulyje kaip nustoti abejoti savimi ir susikurti įpročius, kurie padidintų pasitikėjimą savimi tiek darbe, tiek gyvenime. Gyvena netoli Bostono su vyru ir turi tris vaikus.

M. Robbins pripažįsta, kad penkių sekundžių taisyklė pirmiausia išgelbėjo jos pačios gyvenimą. Neturėdama darbo, nusivylusi savimi ir gyvenimu, ji pajuto, jog rytais sunkiai atsikelia iš lovos ir vis dažniau problemas skandina alkoholyje. Ji sako, kad norėjo pasikeisti, tačiau negalėjo prisiversti to padaryti, nes viskas atrodė beprasmiška arba tiesiog neįmanoma. Ji skaitė knygas, bandė ieškoti pagalbos, tačiau nerado jokios motyvacijos judėti pirmyn.

Pasak M. Robbins, penkios sekundės yra viskas, kas skiria mąstymą apie tai, ką reikia padaryti, nuo paties veiksmo.

Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė


  • Autorius: Robbins Mel
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690839

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Robbins Mel pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robbins Mel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "5 sekundžių taisyklė. Greičiausias būdas pakeisti savo gyvenimą" perkama kartu