Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

500 dienų su Saudo Arabijos princu

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 15,59 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Dainora P.

Tomas Kriščiūnas yra itin išskirtinė asmenybė. Tiesiog nuostabu skaityti jo kelionių įspūdžius ir semtis patirties..


2022-12-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "500 dienų su Saudo Arabijos princu" aprašymas

„Patogiai įsitaisiau odiniame lėktuvo krėsle: prasideda mano kelionė į naują pasaulį, naują gyvenimą" – tai pirmasis ir intriguojantis knygos „500 dienų su Saudo Arabijos princu" sakinys. Juo prasideda įtraukiantis pasakojimas apie knygos autoriaus ir pagrindinio veikėjo Tomo Kriščiūno gyvenimo veidrodžio trapumą, ambicijų klystkelius ir išmoktas pamokas, norint įsitvirtinti painiame ir sudėtingame verslo pasaulyje.

Ilgus metus aktyviam versle praleidęs, būdamas sėkmingu pirmaujančios rinkoje bendrovės vadovu, autorius Tomas Kriščiūnas pasakoja intriguojančią istoriją, kaip didelės ambicijos ir užsispyrimas norint pradėti savo asmeninį verslą – sukurti itin madingų kavinių tinklą, gali smogti su didžiausia jėga ir apversti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą aukštyn kojomis.

Graži idėja, įgavusi kūną pasaulinės ekonominės krizės metu, sparčiai plinta po visą šalį – atidaromi nauji kavos namai didžiausių Lietuvos miestų prekybos centruose, imami milžiniški kreditai norui toliau plėstis ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, asmeninės gerovės augimas netrukus virsta pelenais. Žlunga ne tik verslas, bet ir ilgai puoselėti asmeniniai santykiai.

Tikrais faktais paremtoje lietuvio istorijoje „500 dienų su Saudo Arabijos princu" pasakojama kaip pradėtas paieškų kelias, nukritus iki "dugno", bandant keltis bei tiestis po patirtų smūgių ir klijuojant paskutines likusias realybės duženas, nuveda šios kelionės autorių į visai kitą kultūrą – į Saudo Arabijos ir Bahreino Karalystes, kur jis tampa asmeniniu Saudo Arabijos princo patikėtiniu plėtojant archyvavimo verslą. Nepalaužiamas vieno žmogaus užsispyrimas, tikėjimas, stiprybė bei susikaupimas, nuoširdumas ir atvirumas padėjo žengti link naujo pasaulio, naujo suvokimo apie gyvenimą, kuris niekada nebebus toks, koks buvo.Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Tomas Kriščiūnas yra itin išskirtinė asmenybė. Tiesiog nuostabu skaityti jo kelionių įspūdžius ir semtis patirties..

2021-06-01

Primena Alex Monaco istorijas :D Tik daug rimčiau, santūriau ir šmaikščiau. Ieškantiems lengvo, įkvepiančio skaitymo - ši knyga kaip tik Jums.

Parašykite atsiliepimą apie "500 dienų su Saudo Arabijos princu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "500 dienų su Saudo Arabijos princu", Tomas Kriščiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Kriščiūnas su knyga "500 dienų su Saudo Arabijos princu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "500 dienų su Saudo Arabijos princu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Kriščiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "500 dienų su Saudo Arabijos princu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "500 dienų su Saudo Arabijos princu" perkama kartu