0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

5000 valandų po vandeniu

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 18,98 €*
Sutaupote: 13.09 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

5000 valandų po vandeniu


2021-05-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "5000 valandų po vandeniu" aprašymas

Ši knyga "5000 valandų po vandeniu: tyrinėtojo užrašai iš 4 vandenynų ir 20 jūrų" – tai profesionalaus jūrų biologo, naro, tyrinėtojo, muziejininko dr. Algirdo Stankevičiaus gyvenimo istorija.
Pro povandeninės kaukės stiklą jis žvelgė į unikalų pasaulį, kuriame vietos randa ir mikroskopinis gyvūnėlis, ir milžiniškas banginis. Kaip tobulai susiderinę gyvūnijos ir augmenijos santykiai! Paprastai žvelgiant, povandeniniame gyvenime ne viskas taip jau gražu: daugybė gyvų organizmų turi nuolat maitintis, tad jų aukomis tampa kaimynai. Vienas didelis skirtumas nuo žmonių pasaulio: jūrų gyvūnai žudo kitus tik dėl maisto.

Knygoje rasime pasakojimą apie šaltas jūras Europos šiaurinėje dalyje, apie rytinėje Eurazijos žemyno pusėje tyvuliuojančias akvatorijas. Gabalėlis Arktikos Ramiajame vandenyne – taip atsiliepiama apie Ochotsko jūrą. Prie jos šliejasi laukinės gamtos, veikiančių ugnikalnių, geizerių ir kalderų kraštas – Kamčiatka. Jos šaltuose vandenyse gyvena daug lašišinių žuvų. Migracijos metu upėse ir ežeruose jų tyko meškos.Turtingas ir Kamčiatkos povandeninis pasaulis, kurį autorius tyrinėjo keliose ekspedicijose.
Daugiausia laiko autorius praleido tropikų jūrose. Atlanto vandenyne tai buvo Jamaikos, Grenados, Nikaragvos, Venesuelos, Vakarų Afrikos vandenys. Indijos vandenyne autoriui teko darbuotis Adeno įlankoje, Sokotros saloje, daugelyje Seišelių salų, nepakartojamoje Aldabroje, įžymiajame Kargado Karacho atole, Mauricijuje. Ramiajame vandenyne Algirdas Stankevičius dalyvavo tiriant Naujosios Kaledonijos Aborės koralų rifą, Prancūzų Polinezijos, Vietnamo vandenis.

Knygoje "5000 valandų po vandeniu: tyrinėtojo užrašai iš 4 vandenynų ir 20 jūrų" aprašytas spalvotas koralinių rifų paveikslas, stebinantis akį gyvūnijos įvairove, jų formų išraiškingumu. Daug dėmesio autorius skyrė įvairių jūros gyvūnų aprašymui. Tai ir gausios koralų žuvys, jūrų sanitarai rykliai, banginiai, didžiuliai vėžliai. Visa tai matome ir unikaliose jūrų tyrinėtojo nuotraukose.Parašykite atsiliepimą apie "5000 valandų po vandeniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fotografijos knygos

Algirdas Stankevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 5000 valandų po vandeniu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 5000 valandų po vandeniu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 5000 valandų po vandeniu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 5000 valandų po vandeniu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Stankevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "5000 valandų po vandeniu" perkama kartu