0

52 pokyčiai. Audio knyga (CD)

Informacija

52 pokyčiai. Audio knyga (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "52 pokyčiai. Audio knyga (CD)" aprašymas

Naujieji metai, kaip taisyklė, įžiebia begalinį norą iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Tai tarsi galimybė viską pradėti nuo pradžių, atsinaujinti, pradėti veikti su didžiuliu ryžtu ir optimizmu. Tačiau, kaip taisyklė, po savaitės ar net kelių dienų, ryžtas išblėsta, o sau duoti pažadai pasimiršta nė nepajudėjus iš vietos.
Bet! Šį kartą viskas TIKRAI bus kitaip. Žinote kodėl? Nes šiais metais Jūs turėsite strategiją. Ir ne bet kokią strategiją, o veikiančią, laiko patikrintą strategiją.
Tik neleiskite Naujųjų metų karštinei Jūsų suklaidinti - keistis galite bet kada. Nėra geresnio laiko pokyčiui įgyvendinti už ŠĮ momentą. DABAR yra pats geriausias laikas pradėti.

„52 pokyčiai“ - tai 52 Leo Babauta rekomenduojami pokyčiai. Vienas pokytis per savaitę. Planas kiekvienam pokyčiui įgyvendinti.

„Parašyti šią knygą įkvėpė noras parodyti žmonėms, kaip per veiksmą galimą pasiekti be galo aukštų rezultatų, bei parodyti pasauliui kaip gyvenimą iš esmės keičiantys įpročiai gali būti įgyvendinami mažais žingsneliais.“
Leo Babauta

Štai vos keletas pokyčių, kuriuos įgyvendinsite šios audio knygos pagalba:
1. Išmoksite medituoti
2. Nebeatidėliosite svarbių darbų
3. Įprasite retsykiais išeiti pasivaikščioti
4. Pratinsitės lanksčiai žiūrėti į susiklosčiusias aplinkybes
5. Išsiaiškinsite, kas Jums iš tiesų Svarbu
6. Įprasite svarbiausius darbus nudirbti pirma
7. Pradėsite Taupyti
8. Pradėsite Mankštintis
9. Išmoksite Žaisti (darydami bet ką)
10. Patirsite tėkmę

Prasmingų Jums Pokyčių!

Parašykite atsiliepimą apie "52 pokyčiai. Audio knyga (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 52 pokyčiai. Audio knyga (CD), kurią skaitytojams dovanoja Leo Babauta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leo Babauta su knyga 52 pokyčiai. Audio knyga (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 52 pokyčiai. Audio knyga (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leo Babauta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 52 pokyčiai. Audio knyga (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "52 pokyčiai. Audio knyga (CD)" perkama kartu