0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

52 sekmadienio pietūs

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,79 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

52 sekmadienio pietūs


2021-04-30 16.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "52 sekmadienio pietūs" aprašymas

Metai turi 365 dienas ir tik 52 sekmadienius! Tik 52 šventadieniai, kai galime daugiau laiko praleisti su šeima: pramogauti, susėsti prie bendro stalo, pasidalyti savaitės džiaugsmais ir rūpesčiais, jaukiai ir neskubėdami pasimėgauti namuose pagamintais valgiais. „52 sekmadienio pietūs“ – tai šventadienių valgiaraštis visiems metams! Jame rasite daugiau kaip 180 šiuolaikiškų, nesudėtingų receptų šventadienio pietums: salotų, sriubų, antrųjų patiekalų ir, be abejo, desertų.Parašykite atsiliepimą apie "52 sekmadienio pietūs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

Inga Pupelienė, Irina Koscelkovskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 52 sekmadienio pietūs, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 52 sekmadienio pietūs aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 52 sekmadienio pietūs už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 52 sekmadienio pietūs? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Pupelienė, Irina Koscelkovskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "52 sekmadienio pietūs" perkama kartu