⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

6 minučių dienoraštis

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje

2023-03-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Vokiečių rašytojo Dominik Spenst parengtas „6 minučių dienoraštis“ – motyvuojanti saviugdos knyga ir dienoraštis suaugusiems viename.

Pagrindinė autoriaus Dominik Spenst idėja ta, kad mes visi galime sau skirti šešias minutes per dieną, kad ir kokie būtume užsiėmę. Ir to pakanka, jei norime tapti laimingesniu ir gyvenimu patenkintu žmogumi. Tad ką gi reikės daryti per tas šešias minutes? Rašyti dienoraštį! 3 minutes ryte ir tiek pat laiko vakare.

„6 minučių dienoraštis“ yra daug daugiau nei užrašų žurnalas. Tai galingas įrankis, jungiantis teoriją ir praktiką bei padedantis transformuoti tiek vidinį, tiek išorinį pasaulius. Autorius Dominik Spenst paaiškina įpročių ir savirefleksijos galią, cituoja pažangiausius neuromokslo ir psichologijos tyrimus. Jis siūlo moksliškai įrodytą rašymo metodiką, padedančią puoselėti pozityvų mąstymą ir rutiną, kurios dėka augsime ir tobulėsime kiekvieną dieną.

Skirkite tris minutes nubudę ir tris minutes prieš miegą ir netrukus pastebėsite, kad kiekvieną dieną pradedate su jauduliu, o baigiate su ramybe ir vidiniu pasitenkinimu. Kiekvieną rytą turėsite parašyti, kaip ketinate šią dieną paversti sėkminga, o vakare pažymėsite tris dalykus, už kuriuos esate dėkingi.

Remiantis teorija, ši terapija padės visai dienai teigiamai įkrauti smegenis, o užrašydami dėkingumo priežastis pagerinsite savo savijautą, kasdienybės chaose nepamiršite to, kas gera ir svarbu. Be to, vakare teks atsakyti į klausimą, kokį gerą darbą šiandien padarėte ir kaip galėtumėte dar patobulėti. Užbaigdami dieną teigiamais užrašais geriau miegosite, o tai reiškia, kad pailsėsite ir pasikrausite naujų jėgų.

Be kasdieninių puslapių, skirtų pildyti rytais ir vakarais, dienoraštyje taip pat rasite savaitės klausimų, kurie padės susitelkti į save. Taip pat mėnesinius patikrinimus, padedančius užfiksuoti savo pažangą įvairiose gyvenimo srityse. Įpročių sekimo priemonė padės nusistatyti tikslus ir atsikratyti to, kas mums daro žalą. Stebėdami save ir atsižvelgdami į kelis veiksnius, tokius kaip darbas, draugai, šeima, sveikata ir kt., įvertinsite asmeninę laimę.

Dominik Spenst knygos „6 minučių dienoraštis“ nauda akivaizdi. Ji privers stabtelėti ir apmąstyti savo asmeninį augimą. Šešios minutės kasdien ir penki klausimai kas savaitę padės išsikelti tikslus ir įgauti drąsos juos įgyvendinant.

Šis dienoraštis ir savistaba taip pat įgalins suprasti, kas jus daro laimingais. Žymėdami pozityvius dalykus netapsite iškreiptos atminties auka. O smulkmenos, kurių nepamiršite, ateityje padės atkurti situacijas, kuriose jaučiatės laimingi.

Knygos autorius aprašyme teigia, kad net devyniasdešimt du procentai žmonių nesugeba pasiekti užsibrėžtų tikslų. Nereikia savęs kaltinti valios trūkumu. Problema slypi neteisingai pasirinktoje sistemoje arba jos nebuvime, Ryžtas greitai išblėsta. Imkite kontrolę į savo rankas ir nepameskite tikslų iš akių. Tą padaryti padės „6 minučių dienoraštis“. Jis sudarytas taip, kad įtrauks ir tuos, kurie įsitikinę, kad dienoraščių rašymas ne jiems, tiek visus atidėliotojus. Autoriaus siūlomi būdai siekti laimės, didinti dėmesingumą ir gyvenimo kokybę padėjo daugiau nei 700 tūkstančių žmonių. Ši knyga gali tapti puikia dovana bet kokio amžiaus, lyties ar išsilavinimo žmonėms. Nepamirškite, kad tris minutes ryte ir tris prieš miegą rasti gali visi. Dominik Spenst nepalieka nežinioje ir knygoje rasite kelių dešimčių puslapių įvadą su pavyzdžiais, moksliniais tyrimais bei praktiniais patarimais.

„6 minučių dienoraštis“ yra ir informatyvus ir patogus. Knygoje aptiksite ne tik minėtus puslapius kasdienėms, savaitinėms ir mėnesinėms mintims, bet ir vietos pastaboms bei užrašams, įpročių sekimo ir progreso schemas, įkvepiančių citatų ir dar daugiau! Visame pasaulyje ši užrašinė sulaukia teigiamų atsiliepimų, o autorius – padėkų.

Dominik Spenst (g. 1988 m.) – vokiečių autorius ir verslininkas. Jis studijavo verslo administravimą Frankfurte, Bankoke, Barselonoje ir Paderborne. Autorius buvo pamišęs dėl savo karjeros. Tačiau sunki motociklo avarija, po kurios jis keletą mėnesių praleido ligoninėje, kur jam buvo atliktos net kelios operacijos, privertė sustoti ir pakeisti gyvenimą. Būtent ši patirtis paskatino jį išleisti „6 minučių dienoraštį“. Dominik Spenst, kartu su savo nedidele komanda, vysto kompaniją, kurios tikslas kurti motyvacines ir įkvepiančias knygas, padedančias stiprinti dėmesingumą ir atsikratyti streso.

Sudomino trumpas aprašymas? Visi norime tapti laimingesniais, tad raginame knygą įsigyti internetu ir išbandyti autoriaus siūlomą metodiką. Skaitytojai apžvalgose teigia, kad padeda! Pirkti online galime pasiūlyti ir kitų žanrų knygų. Gal jus labiau domina receptai, permainingi siužetai ar įdomūs veikėjai? Priminsime, kad akcijų ir išpardavimų metu leidiniai kainuoja pigiau. Knygų santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ir kita informacija padeda įvertinti pirkinį, lieka tik išsirinkti, užsisakyti ir skaityti!


  • Autorius: Dominik Spenst
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691195
  • Vertėjas: Ramunė Balčiūnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "6 minučių dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dienoraščiai


Dažnai su "6 minučių dienoraštis" perkama kartu