0

60 kilogramų saulės šviesos

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,19 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 2.80 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

60 kilogramų saulės šviesos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090144251

2021-02-28 18.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "60 kilogramų saulės šviesos" aprašymas

„1000° moteris“ knygos autorius Halgrimas Helgasonas naujame savo romane „60 kilogramų saulės šviesos“ pasakoja apie vargingiausią ir šalčiausią Europos valstybę XIX–XX amžių sandūroje. „60 kilogramų saulės šviesos“ – romanas, kuriame vieno žmogaus istorija atkartoja visos Islandijos istorinį lūžį, šaliai sukant modernizmo keliu.

Atokiame Islandijos fjorde gyvenantis Eilivas Gudmundsonas grįžta namo iš savaitę trukusios kelionės, tačiau namų neberanda – juos palaidojusi sniego lavina. Per stebuklą išgyvena tik kūdikis, besimaitinęs kartu su juo užverstos karvės pienu. Taip prasideda nepaprasta Eilivo sūnaus Gesto gyvenimo istorija, neatskiriamai susipynusi ir su visos islandų tautos atgimimu.

2018 m. Islandijos literatūros premija apdovanotoje knygoje H. Helgasonas su humoru ir jautrumu pasakoja apie turbūt didžiausią Islandijos permainų laikotarpį – kai į šimtmečius nesikeitusį tautos gyvenimo būdą įsiveržė naujos tradicijos ir vertybės, privertusios islandus pasukti nauju keliu.

Paskutinį šios knygos „60 kilogramų saulės šviesos“ puslapį skaitytojas užvers sujaudintas, sužavėtas ir praturtėjęs. Jis bus verkęs ir juokęsis, išgyvenęs užuojautą bei viltį.

H. Helgasonas (g. 1959 m.) savo meninę karjerą pradėjo kaip dailininkas. Į literatūrą menininkas pasuko XX a. pabaigoje ir dabar jau laikomas vienu garsiausių Islandijos rašytojų. H. Helgasonas yra išleidęs 10 romanų, keletą poezijos knygų, vis dar tapo ir dalyvauja parodose.

Iš islandų kalbos vertė Jūratė Akucevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "60 kilogramų saulės šviesos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 60 kilogramų saulės šviesos, kurią skaitytojams dovanoja Hallgrimur Helgason. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hallgrimur Helgason su knyga 60 kilogramų saulės šviesos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 60 kilogramų saulės šviesos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hallgrimur Helgason. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 60 kilogramų saulės šviesos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "60 kilogramų saulės šviesos" perkama kartu