-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

600 darbelių ir galvosūkių

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "600 darbelių ir galvosūkių" aprašymas

Ši knygelė skirta vaiko lavinimui. Užduotėlės lavins vaizduotę, ugdys pastabumą ir dėmesingumą. Reikės sujungti taškus, surasti skirtumus, pereiti labirintus, surasti teisingus atsakymus į daugybę užduočių. Tad linkime sėkmės Jūsų vaikams sprendžiant galvosūkius.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955063896

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "600 darbelių ir galvosūkių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "600 darbelių ir galvosūkių", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "600 darbelių ir galvosūkių" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "600 darbelių ir galvosūkių". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "600 darbelių ir galvosūkių" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "600 darbelių ir galvosūkių" perkama kartu