0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

66 istorijos nesibaigia

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-12-10 Simona

Mano sūnui tai mėgiamiausia vakaro knyga.


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.69 SoldOut

Knygos "66 istorijos nesibaigia" aprašymas

Kas atsitinka, kai nieko neatsitinka?
O kas gi neatsitinka, kai kas nors atsitinka?
Ar gali jonvabalis šviesti kokia tik nori spalva?
O kodėl katė augina septynis peliukus?
O kuo gi svajoja tapti musmirė?
O štai meška renka „Meška šiaurėje“ saldainių popieriukus ir jau ketina...
Na, atspėkite, ką ji sumąstė?

Šioje knygoje vyksta daugybė labai tikėtinų ir visai neįtikėtinų dalykų. Trumpi, kelių sakinių pasakojimai skatina vaikus fantazuoti istorijoms kuriant tęsinius ir žiūrinėjant nuotaikingus Aistės Papartytės piešinius.
Dar lieka pridurti, kad 2012 m. išėjo pirmoji 66 istorijų dalis.
Na, ir jau visai pabaigai: Julius Keleras – garsus poetas, išleidęs anaiptol ne vieną poezijos rinkinį, apdovanotas ne viena literatūros premija.

"Tai 66 istorijos, kurių pavadinimai paslėpti pačiose istorijose. Bet paslėpti ne taip giliai, kad jų nerastum. Skaitant kasdien po vieną, užtektų dviem mėnesiams, o keliems pirmadieniams tektų net po dvi. Kodėl pirmadieniams po dvi? Paklauskit vasario, mat jis turi mažiausiai dienų, jis žino viską apie savo dienas. Istorijos tinka skaityti dieną, temstant, o ypač – visai sutemus. Tereikia pasišviesti raudonuoju jonvabaliu, kol jis dar nespėjo pamėlynuoti."
Kęstutis Kasparavičius

Sykį vienas poetas pagavo polėkį su išsidraikiusiais plaukais ir trupučiu ironijos. Tas kiek pasibranginęs leidosi sudedamas į žodžius ir taip gražiai susidėliojo, kad tarp eilučių dar liko vietos vėjui ir nuojautai.


  • Autorius: Julius Keleras
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 35
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271670

2015-12-10

Mano sūnui tai mėgiamiausia vakaro knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "66 istorijos nesibaigia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "66 istorijos nesibaigia", Julius Keleras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Julius Keleras su knyga "66 istorijos nesibaigia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "66 istorijos nesibaigia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Keleras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "66 istorijos nesibaigia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "66 istorijos nesibaigia" perkama kartu