0

7 AHA! sielai nušvitus: kaip išvaduoti save nuo visų streso formų

5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 4,59 €
Knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (9%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
2015-10-27 kloja

patinka man tokios knygos. sedi tavyje durni galvojimai giliai giliai ir neišmuši

Informacija

7 AHA! sielai nušvitus: kaip išvaduoti save nuo visų streso formų

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955599623

4.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši knyga tiems, kurie paprasčiausiai pavargo gyventi vis labiau streso pripildytus gyvenimus ir pasiruošę „pabusti" ir nebekurti sau kentėjimų.

"7 Aha! sielai nušvitus: kaip išvaduoti save nuo visų streso formų"

-  tai septyni momentai gilių įžvalgų į savo paties gyvenimą, kurias
kiekvienas gali pasiimti ir kurios atvers naujus savo problemų matymo
būdus.

 

Kai į rinką plūsta daugybė pamokymų apie dvasinį tobulėjimą, kaip
mums nuspręsti, kuriuo būdu pradėti savo dvasinę kelionę? Kurie yra tie
teisingieji būdai?

Ši knyga išsklaido iliuziją, kurią modernus pasaulis vadina stresu.
Septynios įžvalgos primena mums įvairių dvasinių kelių išminties esmę.
Glaustai apibūdinama tai, ką mums reiktų suprasti, kad gyventume
patenkinti ir patys kurtume savo laimę. Knyga užbaigiama septyniais AHA
(!) "nušvitimo momentais", iš kurių kiekvieno taikymas žymiai keis jūsų
gyvenimą teigiama linkme.


Mike George yra dvasinis mokytojas, vadybos specialistas, plėtros ir vykdymo konsultantas. Jis vienu metu apjungia tris esmines XXI a. gijas – dvasinę inteligenciją, lyderystės vystymą ir nuolatinį mokymąsi.

Jo ankstesnės knygos "Išmok surasti vidinę ramybę", "Išmok atsipalaiduoti" ir "7 mitai apie meilę" yra išverstos į daugelį kalbų. Gyvena Londone.


Iš anglų kalbos vertė Egidija Laumenskaitė

Turinys

Turinys


Pratarmė   9

Įžanga   11

Aha! momentas   13


Pirma dalis. Iliuzija ir mitas

I  mitas: įtampa atlieka natūralų, teigiamą vaidmenį šiuolaikiniame gyvenime   20

II  mitas: jūs turite būti gydytoju, kad deagnuozuotumėte ir gydytumėte stresą   22

III  mitas: stresas yra būtinas, kad pasiektume geriausią rezultatą   26

IV  mitas: stresas yra fizinis reiškinys, ir šiek tiek poilsio bei atsipalaidavimo jį pašalins   30

V  mitas: dieta, šiek tiek mankštos ir geros atostogos panaikins stresą   34

VI  mitas: kad patirtumėte stresą, jūs turite dirbti nuolatinėje įtampoje 14 valandų per dieną   38

VII  mitas: už jūsų stresą yra atsakingi kiti žmonės, situacijos ir įvykiai   42


Antra dalis. Išmintis ir tiesa

I įžvalga: jūsų tapatybė  50

II įžvalga: jūsų prigimtis  54

III įžvalga: jūsų atsakomybė  58

IV įžvalga: jūsų įsitikinimai  62

V įžvalga: savikontrolė  66

VI įžvalga: gyvenimo paradoksai  72

VII įžvalga: jūsų santykiai  76


Trečia dalis. Veiksmas ir pasikeitimas

I Aha: būkite tylus  84

II Aha: paleiskite  90

III Aha: leiskite kitam būti  96

IV Aha: įsiklausykite  101

V Aha: priimkite viską  104

VI Aha: pažinkite save    110

VII Aha: pirmyn!    114


Kodėl nušvitimas ir pasikeitimas neateina... labai greitai?!  121

Iš pradžių  124

Ir dar viena mintis  126

Padėka ir galimybės toliau  127

Apie autorių  127

Pratarmė

Pratarmė


Kiekviena gera knyga, kaip ir kiekvienas geras studijų kursas, turės esminę temą, kažką panašaus į „raudoną giją", kuri viską apjungia. Šios knygelės „raudona gija" yra paprasta, bet gyvybinga idėja - savo paties atsakomybė. Nepaisant to, kad kai kurie galvoja šiandien gerai gyvenantys, kiekvienas patiria kažkokį kentėjimą beveik kasdien. Ir tai todėl, kad didžioji dauguma visiškai nesuvokia ir nepritaiko savo paties atsakomybės principo. Visi kentėjimai yra mūsų sukurti, nepriklausomai nuo istorijos aplinkybių. Bet jūs galite to nežinoti arba nenorėti žinoti. Kai kurie žmonės žino, bet nenori tuo vadovautis. Kiti žino, bet neigia. Didžioji dauguma nežino, ir, kai jie išgirsta tai, dauguma iš tos daugumos pirmiausiai (!) ... nenori tuo patikėti.

Aš tai žinau iš tūkstančių žmonių, su kuriais susitinku kiekvienais metais paskaitose ir seminaruose po visą pasaulį. Aš taip pat žinau iš savo asmeninės patirties, kad, nepriklausomai nuo jūsų praeities, niekas jūsų gyvenime negali keistis į gerąją pusę, kol jūs neprisiimsite atsakomybės už save: už savo mintis, jausmus, asmenybę ir veiksmus (ir šiandien, tuoj pat). Tai panašu į griežtą nurodymą, bet iš tikrųjų tai, galima sakyti, esminė sėkmingo gyvenimo įžvalga.

Atsakomybės prisiėmimas už save, už savo gyvenimo patirtis ir savo gyvenimo likimą nėra mažas žingsnis, nes dauguma mūsų buvo mokomi tikėti, kad kiti yra atsakingi. Tapimas atsakingu pačiam nėra atsiskyrėlio gyvenimas, narciziškai susitelkiant tik į savo poreikius ir norus. Atsa komybės paradoksas yra būtent neišvengiamybė, nes mes gyvename ir esame visuomenės dalis. Ir ar tai būtų mūsų namų, darbo ar pasaulio bendruomenė, mūsų poveikis jai prasideda nuo to, kokiu laipsniu mes prisiimam atsakomybę už save. Jei mes padarome bendruomenę ir aplinkybes atsa kingais už mūsų mintis ir veiksmus, jei mes rodome pirštu, kaltindami kažką už savo savijautą, tuomet mes atsižadame savo pačių gyvenimo ir mokome iliuzijų kitus.

Aš galiu jausti jūsų skausmą. Aš žinau jūsų kentėjimus. Ši knyga yra atsakas į jūsų šaukimąsi. Ji parašyta j u m s. Ji neatsakys į kiekvieną klausimą, neišsklaidys visų sumaiščių ir neišgydys visų ligų, bet ji gali padėti jums padaryti vieną mažą žingsnį link jūsų pirmosios atsakomybės, kuri yra jūsų gebėjimas pasirinkti savo atsaką į gyvenimą, į visatą ir į viską.

Mike George, 2003

Įžanga

Įžanga


Laikas keistis

Pastaraisiais dešimtmečiais milijardai idėjų, milijonai knygų, tūkstančiai seminarų ir šimtai modernaus švietimo guru plykstelėjo kaip sprogimas pasaulyje, kad padėtų susigrąžinti išmintį ir nuostabą mūsų užimtuose gyvenimuose.

Jų misija yra pamokinti mus, kaip nurimti ir būti šaltakraujiškiems. Jie bando parodyti, kaip susigrąžinti savo likimo kontroliavimą ir būti geresniais žmonėmis nuolat kažką darančių žmonių pasaulyje! Jie atėjo, kad pasakytų, kad mes dar nepabudom tam, kuo iš esmės esame ir kodėl Čia esame. Jie surado daugybę būdų, kad primintų mums, kad galime lengvai pragyventi visą gyvenimą, nepažindami tikrojo grožio kiekviename iš mūsų ir kūrybingos galimybės, kuri yra kiekvieno gyvenime.

Jūs gal pastebėjote, kad visgi nėra tokio kurso, seminaro, knygos ar guru, kuris iš tikrųjų galėtų pakeisti ar perkeisti jūsų gyvenimą. Transformacija yra dažnas pažadas, bet tai pažadas, kurio neįmanoma įvykdyti. Kodėl? Kadangi tik jus galite padaryti tą pabudimo darbą ir išlikti pabudęs. Tik jūs galite pakeisti savo galvojimą, jausmus, gyvenimą. Visos pasaulio technikos, priemonės ir būdai nėra labai vertingi, kol jūs netampate motyvuoti ir pasirengę vidiniai Pabusti nuo iliuzijų, kurios jus įkalino tingaus galvojimo, neteisingų įsitikinimų ir iškreipto suvokimo šablonuose. Ir nors jūs galite nesuprasti ir galvoti, kad jūsų įsitikinimai geri („ačiū, kitų nereikia"), kiekvienas iš mūsų turi dar kažką vidiniai padaryti.

Šios knygelės tikslas yra duoti jums pradines įžvalgas ir vidinius būdus, kad išlaisvintumėte save iš labiausiai įsigalėjusių iliuzijų, kurios įkalina mus neigiamo ir tingaus galvojimo įprotyje. Tikslas yra padėti jums pamatyti ir išdrįsti paleisti neteisingus įsitikinimus, kurie laiko jus įkalintus stresinio elgesio šablone. Tikslas yra padėti pamatyti, kaip jūs galite pasirinkti pozityvesnį supratimą ir sukurti labiau teigiamus ir širdžiai sveikus jausmus. Ir vienas iš tikslų yra padėti jums pažadinti savo esmės suvokimą. Savęs apšvietimo kely pamatysite save visai kitokį, negu jums bandė įteigti kiti.

Nors šioje knygelėje gausu išmintingų įžvalgų ir būdų, kaip sau padėti, nė vienas nebus jums iš tikrųjų vertingas, kol jūs nepamatysite tiesos sau ir savyje. Šitoks „pamatymo" ir suvokimo momentas yra žinomas kaip Aha! momentas.


Aha! momentas

Mes visi esame turėję Aha! momentą. Tai gilios įžvalgos momentas, susijęs su ta problema, kurią sunkiai sprendėte, arba tai aiškumo blyksnis dėl jums iškilusios sudėtingos situacijos.

Tas Aha! momentas paprastai įvyksta tada, kai jūs nustojate savo galvoje „spausti" atsakymus į atsiradusią problemą arba sprendimus atėjusiam išbandymui. Jūsų protas ir intelektas būna atsipalaidavę, atviri ir imlūs naujam pamatymui. Tūkstančius metų meditacija buvo pripažintas būdas vidinei taršai išvalyti ir nuraminti minčių bei jausmų triukšmui bei leidžia Aha! momentui atsirasti. Taip pat ramūs susikaupimo ir refleksijos momentai gali sukurti tylią erdvę naujai vizijai gimti ir pažadina jūsų asmenines jėgas.

Dauguma išradėjų Aha! momentą apibūdina kaip regė jimą savo naujo kūrinio. Dauguma mokslininkų prisimena Aha! momentą kaip pirmą impulsą naujai teorijai gimti. Ir dauguma sėkmingų biznierių su džiaugsmu papasakos jums apie atėjusį be pakvietimo Aha! kaip esminį biznio sprendimą ar visai naują kryptį, kuri stipriai prisidėjo prie jų sėkmės.

Aha! momentai gali pakeisti jūsų ir kitų gyvenimą. Tebūnie bent vienas, o gal daug Aha! jums šioje knygoje. Ir lai kiekvienas jų būna tuoj pat įgyvendintas, nes tik veiksmas pasuka jūsų gyvenimą į gerąją pusę.
2015-10-27 kloja

patinka man tokios knygos. sedi tavyje durni galvojimai giliai giliai ir neišmuši

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu