0

7 ingredientai. Draugams

  • Leidėjas: Laisvos valandos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094100628

Šiuo metu neparduodama

Knygos "7 ingredientai. Draugams" aprašymas

Pirmoji „Virtuvės mitų griovėjais“ pasivadinusios kulinarijos eksperimentatorių trijulės knyga "7 ingredientai" labai greitai rado kelią į tautiečių širdis ir virtuves. Paprasti receptai, kuriuose – ne daugiau nei 7 ingredientai, paįvairino kasdienį meniu ir suteikė peno kulinarinėms fantazijoms, o knygos nuotraukų estetika buvo pastebėta tarptautiniame konkurse „Gourmand World Cookbook Awards 2012“.


7 ingredientai. Draugams“ – tarsi pirmosios knygos tęsinys, skirtas mėgstantiems ne tik skaniai valgyti, bet ir originaliai vaišinti, bei primenantis, kad būtent virtuvėje gimsta didžiausios draugystės. Su maistu – taip pat...

Parašykite atsiliepimą apie "7 ingredientai. Draugams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 7 ingredientai. Draugams, kurią skaitytojams dovanoja Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius su knyga 7 ingredientai. Draugams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 7 ingredientai. Draugams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 7 ingredientai. Draugams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "7 ingredientai. Draugams" perkama kartu