0

7 ingredientai vaikams

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 23,99 €
Kaina knygyne: 26,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

7 ingredientai vaikams

  • Leidėjas: Virtuvės mitų griovėjai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 322
  • ISBN ar kodas: 9786099567228

2020-10-31 23.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "7 ingredientai vaikams" aprašymas

VMG kulinarinė knyga vaikams "7 ingredientai vaikams" – kūrybingumo užtaisas + subalansuotos mitybos vadovas vaikams ir esamiems bei dar tik būsimiems tėvams!


Sukate galvą, kaip suformuoti tinkamus vaiko mitybos įpročius? Nežinote, kaip spręsti situacijas „nenoriu, nemėgstu, nevalgysiu"? Norite, kad vaikas užaugtų kūrybingas ir savarankiškas?


VMG per daugiau nei dvejus metus, bendradarbiaudami su dietologais, pedagogais ir vaikų psichologais, sukūrė raktą, išspręsiantį daugybę jūsų problemų. Jus ir jūsų vaikus kviečiame leistis į nepakartojamą kelionę po kulinarinį pasaulį su Septynrankiu ir jo draugais.


„Per beveik trejus metus išnarsčiau visą pasaulį, ieškodamas kūrybiškos ir įdomios kulinarinės knygos vaikams. Deja, neradau tokios, kuri leistų po kulinarinį pasaulį keliauti išradingai, tad su komanda nusprendžiau sukurti tokią knygą, kurioje jos pagrindinis herojus su 7 draugais, keliaudami po fantastišką kulinarinį pasaulį, atskleidžia, kad kiekviename vaike gyvena Septynrankis – ypatingas vaikas, kuriam nėra neįmanomų dalykų", – sako knygos autorius Alfas Ivanauskas, prieš metus išleidęs pirmąjį šalyje kulinarinį vadovėlį Lietuvos mokykloms.


Naujoji VMG knyga "7 ingredientai vaikams" skirta vaikams nuo 3 iki 13 metų. Iš šios knygos vaikai patys išmoks pažinti ne tik įvairius virtuvės ir stalo įrankius bei prietaisus, bet ir skirtingus ingredientus, kurie neatsiejami nuo sveiko ir skanaus maisto. Įtraukiančiai vaikams atskleidėme, kaip vyksta maisto gamybos procesas ir ką galima aptikti sode, darže ar miške. Nebėgome ir nuo tokių temų kaip traškučiai ar gazuoti gėrimai, nes tikime, kad pažinimo procesas turi būti visapusis.


Septynrankis su vaikais pasidalijo ir savo kulinarine knyga, kurioje tarp daugiau nei 50 receptų – keli itin slapti, pavyzdžiui, kaip pasigaminti drąsos, jėgos ar draugystės eliksyrus. Pasiruošęs tokį gėrimą vaikas drąsiau eis į darželį ir mokyklą, jam bus lengviau bendrauti su draugais kieme. Dalį patiekalų vaikai lengvai galės pasigaminti patys, tik mažesniesiems reikės tėvelių pagalbos.


Žinoma, mokymosi procesas neatsiejamas ir nuo pramogų, todėl knygą papildėme vaikiškomis sausainių formelėmis, su knygos herojais susijusiais pyragų trafaretais ir net specialiais lipdukais, dėl kurių galėsite stebėti, kaip vyksta jūsų vaiko tobulėjimo procesas. Visą knygą puošia vieno geriausių grafikos dizainerių Lietuvoje Pauliaus Budrikio iliustracijos.


Didelės kelionės prasideda nuo vieno mažo žingsnio. Leiskitės į tokią kelionę jau šiandien, su šia knyga padovanodami savo vaikui bilietą į ją. Juk jūsų vaikas vertas pačių geriausių dalykų!


„7 ingredientai vaikams“ iš jūsų vaiko nepadarys profesionalaus kulinaro, bet tikrai parodys, kaip smagu gali būti virtuvėje. Žinoma, tai gali padėti atsiskleisti ir kulinaro talentui, jei jūsų vaikas turi tam polinkį. Svarbu, kad vaikas suprastų, kad pasakymas „sveikas maistas“ nereiškia, jog bus kalbama vien tik apie daržoves ar becukrį maistą. Mano nuomone, pirmiausia sveikas maistas yra pagamintas savo rankomis iš šviežių produktų ir su meile. Manau, augančio žmogaus nereikėtų izoliuoti nuo visko, kas, mūsų manymu, yra blogai. Juk ateis laikas, kai jis pats viską atras. Leiskime vaikui susipažinti su visais produktais, ragaukite juos kartu ir per patirtį, o ne draudimus formuokime skonio suvokimą.“


„Kurdami šią knygą, galvojome apie ją ir kaip apie tėvų ir vaikų bendrą laiko praleidimo būdą. Nors daug užduočių iš knygos vaikas galės atlikti pats ir taip ugdyti savo savarankiškumą, tačiau ne vienoje vietoje jam reikės jūsų pagalbos. Tik bendradarbiaudami sėkmingai įveiksite kulinarinį žemėlapį ir gausite Septynrankio diplomą!“


Alfas Ivanauskas


„Maistas – ne tik kalorijos ir maistinės medžiagos. Maistas – kasdienė šventė, kurią reikia mokėti švęsti. Ši knyga – puikus kelias, mokantis maistą padaryti sveikatą užtikrinančia švente.“


Doc. dr. Edita Gavelienė, gydytoja dietologė


„Mano asmeninė patirtis rodo, kaip lengvai galima išsiugdyti netinkamus mitybos įpročius vaikystėje ir paskui pasmerkti save kovai su per dideliu svoriu. Nesitikėkite, kad vėliau vaikas savaime iš netinkamų įpročių išaugs. Geriau pasistenkite, kad jis išvis tokių neturėtų. Knyga „7 ingredientai vaikams“ yra puiki priemonė tėvams, kuriems rūpi pirmieji jų vaiko žingsniai sveikos mitybos kelyje. Be to, ši knyga taps ir estetikos virtuvėje bei elgesio prie stalo pradžiamoksliu.“

Agnė Jagelavičiūtė, Leono mama, stilistė, žurnalo „Ikona“ vyr. redaktorė


„Knyga „7 ingredientai vaikams“ yra labai įtraukianti, žadinanti vaikų smalsumą ir lavinanti vaizduotę. Joje esantys receptai suteikia nuoseklią praktiką ir skatina bendradarbiauti vaikus ir suaugusius. Taip ugdomas kūrybingumas, o kuriantis žmogus yra laimingas. Manau, kad ši knyga skatina vaikų savarankiškumą.


Neseniai mano dukra Elzė paklausė: „Mama, o kaip tu išmokai gaminti?“ Papasakojau, kad išmokau iš mamos ir močiutės. Pamačiusi šią knygą Elzė tarė: „Dabar ir aš mokėsiu gaminti!“


Aistė Jasaitytė-Čeburiak, psichologė


„Mes visi žinome, kad žmogaus mitybos įpročiai formuojasi dažniausiai šeimoje nuo vaikystės. Ši knyga – tai ne tik tėvų kulinarinio įkvėpimo šaltinis, bet ir vaiko žinių apie maistą ir jo gaminimą žinynas. Knygoje tėvai ras daug ekspertų patarimų, kaip įtraukti vaiką į maisto ruošimo procesą ir formuoti savarankiškus sveiko maisto pasirinkimo įgūdžius. Tai yra viena iš geriausių mokymo strategijų, pratinanti žmogų sveikai maitintis visą gyvenimą. Knyga padės formuoti vaiko požiūrį į sveiką mitybą, taip pat padės tėvams pratinti vaiką prie sveikų maisto produktų ir plėtoti vaiko kūrybinius gebėjimus ruošiant kartu įvairius patiekalus.“

Danutė Golubovskaja, mokytoja metodininkė, turinti 30 metų darbo patirties su ikimokyklinio amžiaus vaikais

Parašykite atsiliepimą apie "7 ingredientai vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 7 ingredientai vaikams, kurią skaitytojams dovanoja Alfas Ivanauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfas Ivanauskas su knyga 7 ingredientai vaikams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 7 ingredientai vaikams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfas Ivanauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 7 ingredientai vaikams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "7 ingredientai vaikams" perkama kartu