⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

7 raidynai

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "7 raidynai" aprašymas

Pagalba pradedantiesiems pažinti raides, skaityti, rašyti.

Ugdymo(si) priemonė "7 raidynai" sudaryta iš sunumeruoto spausdintinių didžiųjų ir mažųjų raidžių RAIDYNO ir 7 komplektų RAIDŽIŲ kortelių.

Priemonė rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogams, pradinių klasių mokytojams, logopedams, tėveliams.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Raidynėlis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x6
  • ISBN ar kodas: 9786099544175A

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "7 raidynai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "7 raidynai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "7 raidynai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "7 raidynai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "7 raidynai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "7 raidynai" perkama kartu