0

Pirkėjų atsiliepimai

7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Galina P.

Visada įkvepia vilties ir motyvacijos


2022-08-31 15.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga" aprašymas

Antroje „7 sąmonės augimo ciklai“ toliau kalbama apie žmogaus sąmonės augimo etapus. Užrašytos žinios yra gautos iš subtiliojo pasaulio per sąmonės kanalą. Šioje knygoje kalbama apie elohimus, arkangelus, angelus. Apie sielos planą, apie perėjimą iš trimatės erdvės į keturmatę erdvę, apie galimą žmogaus vystymosi raidą. Dvasinės įžvalgos apjungiamos su mokslo žiniomis ir pateikiamas naujas požiūris į mus supančią Visatos erdvę.

Skaitydami šią knygą „7 sąmonės augimo ciklai“ skaitytojas išgyvens savo procesus, savo patirtis.

Jei bus kalbama apie karminį išsivalymą, tai suaktyvės ir skaitytojo gyvenime. Jeigu bus kalbama apie sąmonės pakylėjimą į aukščiau[1]sius sąmonės lygmenis, tai ir jo sąmonė derinsis prie tų vibra[1]cijų. Derinsis sąmonė, derinsis kūno ląstelių vibracija, išsilaisvins karminiai ryšiai su tam tikrais žmonėmis.

Skaitytojų asmeninės pastangos pažinti save suaktyvins vidinius pokyčius, kurie pasireikš jo asmeniniame gyvenime kaip pasekmė. Iš savo žemiškojo taško suaktyvinsite vidinį gyvenimą, o jis savo ruožtu pakoreguos jūsų žemiškąjį gyvenimą. Knygoje „7 sąmonės augimo ciklai“  ne tik užrašytos žinios, bet ir sutelkta stipri pokyčio energiją, kuri įsitvirtins skaitytojo gyvenime.


  • Autorius: Violeta Petraitienė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691027

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-28

Visada įkvepia vilties ir motyvacijos

2021-06-22

Nuostabi autorė. Jos knygos mane įkvepia pokyčiams, gilesniam savęs pažinimui, meilei sau. Esu šios autorės knygas padovanojusi ir draugėms, visos be galo džiaugėsi atradusios Violetos išmintį.

Parašykite atsiliepimą apie "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Violeta Petraitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "7 sąmonės augimo ciklai, 2 knyga" perkama kartu