0

7 sąmonės augimo ciklai

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

7 sąmonės augimo ciklai

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9786094690853

2020-09-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "7 sąmonės augimo ciklai" aprašymas

Violetą Petraitienę daug kas pažįsta kaip knygų serijos “Savęs ir visatos pažinimo link” autorę. “7 sąmonės augimo ciklai” – tai nauja Violetos serija. Kaip ir ankstesnėje, taip ir šioje, visos užrašytos žinios buvo gautos iš subtiliojo pasaulio per sąmonės kanalą.

“7 sąmonės augimo ciklai” padeda pažinti savo vidinį pasaulį bei subtilųjį pasaulį, kad per savo asmenines patirtis skaitytojas galėtų susikurti tvirtas vertybes, kurios skatintų sąmonės augimą, o kartu ir pagarbą Kūrėjui.

Autorė tikisi, kad šios žinios kiekvienam padės suprasti savo gyvenimo tiesą, išmokys gyventi sąmoningai, o daugeliui patvirtins tai, ką jis jautė, žinojo, bet negalėjo sau tiksliai įvardyti, ir suteiks drąsos tikėti savimi ir Kūrėju.

Parašykite atsiliepimą apie "7 sąmonės augimo ciklai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Violeta Petraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 7 sąmonės augimo ciklai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 7 sąmonės augimo ciklai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 7 sąmonės augimo ciklai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 7 sąmonės augimo ciklai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "7 sąmonės augimo ciklai" perkama kartu