Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD)

Kaina: 22,99 €
Kaina su kodu: 13,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 22.99 InStock
Į krepšelį 13,79 € -40% su kodu
PATOGU

Aprašymas

Šiuo metu pasaulyje itin populiarios įvairios greitos technikos, padedančios tapti sėkmingais. Vienos siūlo greitosios psichologinės pagalbos priemones, kitos skaičiuoja magiškus pavienius patarimus. Trečios siūlo įvairius manipuliacinius metodus, kurie padeda rūpintis visuomeniniu žmogaus įvaizdžiu.


Steven R. Covey teigia, kad sėkmė nėra atsitiktinumas. Tai vertybių evoliucijos procesas. Jos pagrindas – mūsų įpročiai, kuriuos galima išsiugdyti. Įpročiai – tai neginčyjami gyvenimo principai, grįsti tiek asmenybės charakterio, tiek visuomenine etika. Nuosekliai ir atkakliai dirbant su savimi, galima išsiugdyti įpročius, kurie padeda prisitaikyti prie pokyčių ir skatina juose ieškoti naujų galimybių. Autorius savo knygoje pateikia daug gyvenimiškų pavyzdžių. S. R. Covey filosofija reikalauja daug pastangų, tačiau moko gyventi oriai, garbingai ir tarnaujant žmonėms.


Nors nuo to laiko, kai pirmą kartą buvo išleista S. R Covey knyga „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai‘, praėjo nemažai laiko. S. R. Covey knyga išlieka populiari ir šiandien. "7 sėkmės lydimų žmonių įpročių“ populiarumą lėmė tai, kad knygoje išdėstyti gyvenimo principai ir vertybės yra neginčyjamos. Juos pripažįsta visos pasaulio religijos, filosofai, ekspertai.


Būtent todėl ši audioprograma mums duoda realią galimybę tobulėti ir keistis. Pats Stephen R. Covey, pristatydamas savo bestselerį "7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ pabrėžia, kad jis tik suteikė naujus pavadinimus nuo žilos senovės žinomiems principams ir sudėliojo juos į lengvai suprantamą mokymo sistemą.


S. R. Covey filosofija nepalieka abejingų. išklausę audio knygą, jūs:

- Įgausite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, padidės jūsų savigarba, imsite patys valdyti savo gyvenimo aplinkybes;

- Pagerinsite santykius su aplinkiniais;

- Išmoksite daryti įtaką aplinkiniams, motyvuoti savo šeimos narius, bendruomenės narius, kolektyvą;

- Gilinantis į šią programą Jūsų gyvenime atsiras daugiau motyvacijos ir kūrybingumo; jūsų gyvenimas taps nuotaikingas ir prasmingas.


Tam, kad Jūsų gyvenimas taptų prasmingas, neužtenka tik išklausyti šią audio programą. Ši programa nėra burtų lazdelė, kuri iš esmės keičia gyvenimus. Tam, kad rezultatai atsirastų Jūsų gyvenime, prireiks nuoširdžių Jūsų pastangų ir atkaklaus darbo su savimi. Bet S. R. Covey pažada: "Laikas, sugaištas šių įpročių ugdymui, Jums su kaupu atsipirks“.


Stephen R. Covey (1932-2012) – visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Šeimas ir organizacijas mokęs lyderystės  ir teisingumo principų. Dr. Covey Harvardo universitete įgijo magistro laispnį, o Brighamo Youngo universitete – daktaro lapsnį. Vėliau jis tapo šio universiteto organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesorius, taip pat universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.Parašykite atsiliepimą apie „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kiti CD


Dažnai su „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD)“ perkama kartu