⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

80/20 principas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-10-31 sveiki,

ar kada nors galia tikėtis, kad ją tursite?


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 3.89 SoldOut

Knygos "80/20 principas" aprašymas

Tai kad, kai 80 procentų rezultatų lemia tik 20 procentų priežasčių, yra vienintelis tikrasis efektyviai dirbančių žmonių ir organizacijų dėsnis.
Šio dėsnio esmė prieštarauja intuicijai, tačiau yra nenuginčijamas faktas, kad egzistuoja visiškas disbalansas, neproporcingumas ir neatitikimas tarp pastangų ir atlygio, ką mokslininkai vadina netiesiniu ryšiu. Pasaulis nepatikimas, tačiau mes vis tikimės tolygaus santykio tarp priežasties ir pasekmės. Kai įvykiai taip nesiklosto, dažnai nenorime to pastebėti. Mūsų akidangčiai trukdo efektyviai veiklai.
80/20 santykio dėsnis gali pakeisti jūsų gyvenimą, jūsų organizaciją, mūsų visuomenę: ne ieškant panacėjos, bet dirbant drauge su verslo dėsniais, o ne prieš juos.
Skaitydami "80/20 principas" knygą sužinosite, kaip kuo mažesnėmis pastangomis kuo daugiau pasiekti. Mes linkę tikėtis, kad visos priežastys bus beveik vienodai svarbios, kad visos problemos kyla dėl daugelio priežasčių, todėl nebūtina išskirti kelių pagrindinių. Tačiau tai klaidingas įsitikinimas. Knygoje skaitytojai nuosekliai, skyrius po skyriaus, sužinos, kaip išskirti kelias pagrindines priežastis ar problemas ir kaip veikti tinkama linkme. Sužinosite, kam turite skirti didžiausią dėmesį, kaip galite mažiau dirbdami pasiekti daug geresnių rezulatatų, pagerinti savo verslą ir gauti didesnį pelną. Joje gausu praktinių pavyzdžių ir tikrų istorijų, kaip versle vadovautis 80/20 principu ir kaip jo dėka padidinti efektyvumą, pelną bei tai, kas pelną duoda. Šioje knygoje dėmesys sutelkiamas ne į patį faktą, bet į tai, kaip pasiekti norimų rezultatų. Knygoje apie rimtus dalykus pasakojama itin sąmojingai.
Antroji knyga - "80/20 revoliucija"Kiti taip pat domėjosi


2018-10-31

ar kada nors galia tikėtis, kad ją tursite?

2016-07-26

Sveiki, kada turėsit šią knygą?

Parašykite atsiliepimą apie "80/20 principas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Richard Koch pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "80/20 principas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "80/20 principas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "80/20 principas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "80/20 principas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Koch tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "80/20 principas" perkama kartu