0

80/20 principas

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
2018-10-31 sveiki,

ar kada nors galia tikėtis, kad ją tursite?

Informacija

80/20 principas

  • Leidėjas: Smaltija
  • Išleidimo metai: 2003
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9955-551-23-2

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Tai kad, kai 80 procentų rezultatų lemia tik 20 procentų priežasčių, yra vienintelis tikrasis efektyviai dirbančių žmonių ir organizacijų dėsnis.
Šio dėsnio esmė prieštarauja intuicijai, tačiau yra nenuginčijamas faktas, kad egzistuoja visiškas disbalansas, neproporcingumas ir neatitikimas tarp pastangų ir atlygio, ką mokslininkai vadina netiesiniu ryšiu. Pasaulis nepatikimas, tačiau mes vis tikimės tolygaus santykio tarp priežasties ir pasekmės. Kai įvykiai taip nesiklosto, dažnai nenorime to pastebėti. Mūsų akidangčiai trukdo efektyviai veiklai.
80/20 santykio dėsnis gali pakeisti jūsų gyvenimą, jūsų organizaciją, mūsų visuomenę: ne ieškant panacėjos, bet dirbant drauge su verslo dėsniais, o ne prieš juos.
Skaitydami "80/20 principas" knygą sužinosite, kaip kuo mažesnėmis pastangomis kuo daugiau pasiekti. Mes linkę tikėtis, kad visos priežastys bus beveik vienodai svarbios, kad visos problemos kyla dėl daugelio priežasčių, todėl nebūtina išskirti kelių pagrindinių. Tačiau tai klaidingas įsitikinimas. Knygoje skaitytojai nuosekliai, skyrius po skyriaus, sužinos, kaip išskirti kelias pagrindines priežastis ar problemas ir kaip veikti tinkama linkme. Sužinosite, kam turite skirti didžiausią dėmesį, kaip galite mažiau dirbdami pasiekti daug geresnių rezulatatų, pagerinti savo verslą ir gauti didesnį pelną. Joje gausu praktinių pavyzdžių ir tikrų istorijų, kaip versle vadovautis 80/20 principu ir kaip jo dėka padidinti efektyvumą, pelną bei tai, kas pelną duoda. Šioje knygoje dėmesys sutelkiamas ne į patį faktą, bet į tai, kaip pasiekti norimų rezultatų. Knygoje apie rimtus dalykus pasakojama itin sąmojingai.
Antroji knyga - "80/20 revoliucija"

2018-10-31 sveiki,

ar kada nors galia tikėtis, kad ją tursite?

2016-07-26 Tomas

Sveiki, kada turėsit šią knygą?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu