0
800 kalorijų per dieną dieta
7.39 InStock

800 kalorijų per dieną dieta

Internetu: 7,39 €
Knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

800 kalorijų per dieną dieta

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955138402

7.39 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Protarpinis badavimas jau seniai nėra tik įmantri sąvoka – šis svorio metimo būdas tūkstančiams žmonių jis padėjo pasiekti trokštamas kūno apimtis, numesti svorio ir pagerinti savijautą. Daktaro Michaelo Mosley knyga "800 kalorijų per dieną dieta. Kaip suderinti greitą svorio metimą ir protarpinį pasninkavimą, siekiant ilgalaikės naudos sveikatai" – puiki pradžia nusprendusiems imtis mitybos ir gyvensenos pokyčių bei siekiantiems ilgalaikės naudos sveikatai.

Prieš keletą metų Michaelas Mosley išgirdo šokiruojančią diagnozę – jam buvo nustatytas antrojo tipo diabetas. Ligą išdavė ant pilvo besikaupiantys riebalai, kurie, pasirodo, nusėdo ant vidinių organų. Būtent tai paskatino jį pradėti atidžiau domėtis šiuolaikine gyvensena ir ieškoti būdų, kaip pakeitus mitybą užkirsti kelią ligoms.

Tuomet dr. Mosley sukūrė šiandien puikiai atpažįstamą „5:2“ mitybos planą – penkias dienas valgote, kiek norite, o likusias dvi griežtai sumažinate kalorijų kiekį - tai vadinama kartotiniu pasninkavimu. Šiandien jis pristato knygą „800 kalorijų per dieną dieta“ – tai atnaujintas ir papildytas sveikatingumo gidas bei patarimai, kaip išvengti žalos, kurią daro maisto perteklius.

Naujausi moksliniai tyrimai ir apribotos mitybos programa – pagrindinės naujosios Michael Mosley knygos temos. Pasirodo, dėka nuoseklių dietologų tyrimų buvo nustatytas stebuklingas skaičius, padedantis efektyviai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir padailinti kūno apimtis – tai 800. Toks kalorijų kiekis pakankamas, kad dietą būtų galima nesunkiai ištverti, ir kartu pakankamai mažas, kad paspartintų svorio kritimą ir sukeltų pageidaujamus metabolinius pokyčius.

Dietos pobūdis priklauso tik nuo mūsų pačių sau keliamų tikslų – patys renkamės, kiek dienų per savaitę sumažinsime maisto suvartojimą iki 800 kcal ir kaip šį režimą keisime pasiekę tarpinių tikslų. Svarbiausia atsižvelgti į tai, kad kitomis dienomis valgomas maistas būtų visavertis ir sveikas – tą užtikrins knygoje pateikiami dr. Clare Bailey siūlomi Viduržemio jūros virtuvės receptai, turintys mažai angliavandenių ir pagrįsti sveikų riebalų vartojimu.

Knyga „800 kalorijų per dieną dieta“ – ne tik efektyvi dieta, sveikos mitybos patarimai ir receptai, bet ir įžvalgos, kaip džiaugtis geresne savijauta, pagerinti nuotaiką, kovoti su padidėjusiu kraujospūdžiu bei uždegimu ir sumažinti cukraus kiekį kraujyje.

Dr. Michael Mosley mediciną studijavo Londone, o vėliau 25 metus dirbo BBC ir kūrė mokslinės dokumentikos laidas. Dabar didžiausią dėmesį skiria mitybos ir sveikatingumo problemoms. Jis išleido knygas "Dieta 5:2“ (The Fast Diet), „8 savaičių glikemiją mažinanti dieta“ (The 8-week Blood Sugar Diet) ir „Sumanaus žarnyno dieta“ (The Clever Guts Diet). Su žmona dr. Clare Bailey augina keturis vaikus. Ji – vidaus ligų gydytoja, viena pirmųjų ėmusi praktiškai taikyti cukraus mažinimo dietą cukriniam diabetui gydyti.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu