0

9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-20

Informacija

9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams

  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 135
  • ISBN ar kodas: 9789986836490

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams" aprašymas

Ši knyga "9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams" yra pradedančiojo prisilietimui prie sąmoningo kvėpavimo ir gyvenimo praktikos ir teorijos. Joje aprašyta sąmoningo kvėpavimo esmė, nauda visuose žmogaus lygmenyse. Taip pat apžvelgiama visa žmogaus energetinė sistema: energijų rūšys, energetiniai kūnai, vibracijos svarba, čakros ir jų visų sąsajos. Čia pateikiame visą reikiamą informaciją apie kvėpavimo pratimų atlikimą, saulės pasveikinimą, savasaną - tobulą atsipalaidavimą, 5 bazinius jogos pratimus, kuriuos pridedant prie kasdienės kvėpavimo praktikos, sėdėti tiesiai taps vis patogiau.

Knygos "9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams"  pabaigoje bus pateiktas 9,5 savaitės pradedančiojo kursas kvėpavimo ir proto įvaldymui. Tai įrankių rinkinys pradedančiajam, skaitykite, supraskite, išmokite pratimus ir kasdien praktikuokite. Kasdienė kvėpavimo praktika yra būtina norit išmokti suvaldyti savo dėmesį (prisiminkite: kur dėmesys - ten energija), įvaldę savo dėmesį įvaldysite ir energiją, savijautą, būsenas.

Kasdienė meditacijos praktika yra reikalinga tam, kad pažintumėte savo proto veikimo modelius, kokiais takeliais jis jus mėgsta vedžioti. Kasdien sėsdami meditacijai mes sėdame akistaton su savo protu, tai su laiku perprantame mąstymo modelius ir tuomet nebeužsikabiname už kabliukų, išsivalome save nuo nereikalingų scenarijų ir vidinių dialogų. Tam reikia laiko, bet ji investuoti tikrai verta, nes kasdien jausitės geriau ir geriau.

Kasdienė sąmoningo atsipalaidavimo praktika padeda pajusti savo kūną geriau ir paleisti iš jo įtampas. Atsipalaidavęs kūnas atpalaiduoja ir protą. Suderinę visus elementus grįžtate į harmoniją.

Saulės pasveikinimas ir 5 pratimai užtrunka apie 20 min., jie duos energijos ir laisvės kūne. Kvėpavimą, meditaciją, jogą ir atsipalaidavimą galite daryti visus kartu, tuomet bus nuostabi apie 80 min. sesija, arba galite išskirstyti dalimis rytui ir vakarui.

Yra daug nuostabių technikų, metodų ir mokytojų, kurie padeda žmonėms grįžti į harmoningą būtį ir gyventi joje. Ir dažniausiai visos jos yra puikios. Raktas yra - nuoseklumas ir atkaklumas. Pasirenki ir praktikuoji. Mažiau ieškai, galvoji, daugiau ramiai sau skiri laiko ir praktikuoji.
Viskas paprasta, gyvenimas gražus.
Gražios kelionės į save.

TURINYS

3 psl. Intro
4 psl. Kas yra kvėpavimo lavinimas?
9 psl. Trys kvėpavimo praktikos elementų deriniai
13 ps. Anatominė kvėpavimo reikšmė
15 psl. Fiziologija: kvėpavimas, kūnas ir kraujas
15 psl. Deguonis ir ląstelės
16 psl. Ledo žmogus: kaip sustiprinti imunitetą ir įgyti daugiau energijos
18 psl. Meditacija/koncentracija ir mąstysenos paruošimas
19 psl. Diafragminis kvėpavimas - taisyklingas kvėpavimas
23 psl. Proto suvaldymas per pranajamos praktiką,Shatkarmos
25 psl. Pranos dimensijos / pranajama
26 psl. Mudros
31 psl. Kvėpavimo pratimai
42 psl. GCK samprata
45 psl. Istorija
46 psl. GCK klasikinė eiga
49 psl. Sąmoningo kvėpavimo esmė ir nauda
52 psl. Žmogaus energetinė sistema
58 psl. Atidumas ir emocijos
59 psl. Savęs pažinimas
60 psl. Psichosomatika
63 psl. Kas yra čakros?
83 psl. Žmogaus energiniai, arba subtilieji, kūnai
86 psl. Meditacija atidumas ir įpročiai
94 psl. Mintys ir sąmoningumas
97 psl. Mantros „Om" ir koncentracijos taško meditacija
100 psl. Tobulas jogos atsipalaidavimas - „Savasana"
107 psl. „Saulės pasveikinimas" (Surya Namaskar)
117 psl. Pagrindinės jogos asanos geresnei kasdienei savijautai
123 psl. 9,5 savaitės pradedančiojo kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams
131 ps. Čakrų stiprumo testas
134 psl. Naudota literatūra
135 psl. Buddha on Bike

2020-04-20

Parašykite atsiliepimą apie "9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Buddha on Bike parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Buddha on Bike tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "9,5 savaitės. Kursas kvėpavimo ir proto įvaldymo pagrindams" perkama kartu