0

92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9786090107928

Šiuo metu neparduodama

Knygos "92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose" aprašymas

Ar kada nors žavėjotės šaunuoliais, kuriems, rodos, viskas sekasi? Dalykiniame susitikime jie šnekučiuojasi ramiai, o pokylyje jaučiasi jaukiai, gauna geriausią darbą, susiranda puikiausią porą ir turi šauniausių draugų.
Betgi daugelis jų nė kiek ne gudresni už jus, netgi nėmaž ne gražesni! Tiesiog geriau įgudę bendrauti su kitais. Naudodamiesi devyniasdešimt dviem veiksmingomis Leilos Loundes gudrybėmis ir jūs galite tapti bendravimo virtuozu gyvenime, meilėje bei versle.

Ši knyga, kurioje naujausi tyrimai susipina su išskirtiniu autorės pastabumu ir šiltu žvilgsniu į žmonių silpnybes, jus moko:
– įspūdingai pasirodyti ir susipažinti su reikiamais žmonėmis,
– naudotis kūno kalba ir pavergti bet kurį pašnekovą,
– atrodyti savam ir palaikyti pokalbį bet kurioje draugijoje, net jei su ja neturite nieko bendro,
– paveikti vakarėlio dalyvius, kaip politikai paveikia minią,
– visada daryti savimi pasitikinčio, patikimo ir charizmatiško žmogaus įspūdį, kad ir kur pasirodytumėte.

Autorė pateikia įdomių ir itin vertingų patarimų, iliustruotų gyvais pavyzdžiais iš kasdienio savo pačios, savo draugų, pažįstamų ir verslo partnerių gyvenimo.
Mūsų laikais nebeužtenka vien šypsotis ir sakyti komplimentus, kaip mokė autorės įkvėpėjas Deilas Karnegis – šiame amžiuje, pasak Leilos Londes, žmonės daug atidesni, pastabesni, atsargesni, tad ir mūsų metodai turi būti subtilesni.

Knyga parašyta patraukliu, įtaigiu stiliumi, gausi humoro. Daugiausia dėmesio skiriama kasdieniam bendravimui, todėl ji sudomins ir jaunimą, dar tik pradedantį megzti ryšius su pasauliu, ir bet kurį skaitytoją, siekiantį sklandžiau, darniau bendrauti su aplinkiniais.

"Naudodamiesi naujausiais gebėjimais jūs ne tik pralaušite ledus, jūs juo

Parašykite atsiliepimą apie "92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose, kurią skaitytojams dovanoja Leil Lowndes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leil Lowndes su knyga 92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leil Lowndes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose" perkama kartu