0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aksiologijos įvadas

  • Nuolaida knygai -31%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aksiologijos įvadas


2021-06-30 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aksiologijos įvadas" aprašymas
"Aksiologijos įvadas" – tai vadovėlis, skirtas universitetinėms studijoms. Jame supažindinama su aksiologijos kaip filosofinės vertybių teorijos kilme ir raida, trumpai aptariamos klasikinės vertybes grindžiančios teorijos, pasitelkiant pavyzdžius analizuojama vertinimo ir vertybių prigimtis, vertybių hierarchijos teorinės problemos.
Daug dėmesio skiriama šiuolaikinės mokslinės (formaliosios) aksiologijos (taip pat neuroaksiologijos ir konstruktyvistinės aksiologijos) problematikai, taikomajai (praktinei) aksiologijai.

Nors pirmiausia šis leidinys skirtas filosofijos studijų programų studentams, vadovėlis bus naudingas ir studijuojant teisės, politikos, vadybos, viešojo administravimo, psichologijos, edukologijos bei kitų krypčių mokslus. Susistemintos vertybių teorijos žinios gali praversti ir įvairiose praktinės veiklos srityse dirbantiems specialistams, mokslininkams.


Parašykite atsiliepimą apie "Aksiologijos įvadas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aksiologijos įvadas, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Kanišauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Kanišauskas su knyga Aksiologijos įvadas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aksiologijos įvadas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Kanišauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aksiologijos įvadas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aksiologijos įvadas" perkama kartu