0

Anė ir aistringasis italas

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Anė ir aistringasis italas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068584

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Anė ir aistringasis italas" aprašymas
"Anė ir aistringasis italas" - šeštasis serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanas.

Anė yra vieniša motina, dievinanti savo sūnelį, bet, kaip ir visoms Balforų atžaloms, jai tenka labai pasistengti, kad suteiktų jam normalią vaikystę. Netikėtai likimas vėl sviedžia ją tiesiai į glėbį žaviajam Lukui Salvatorei, jos sūnelio tėvui!
Lukas nežino, kad turi sūnų. Anė privalo jam pasakyti, bet Lukui rūpi tik skandalinga Balforų šeimos reputacija. Ar Anei pavyks įtikinti Luką ir suteikti sūneliui progą pažinti savo tėvą?

Ankstesni serijos Balforų šeimos paveldėtojos romanai:
M. Reid. Mija ir galingasis graikas
S. Kendrick. Ketė ir žavingasis ispanas
I. Grey. Emilė ir skandalingasis princas
K. Lawrence. Sofija ir karštasis sicilietis
K. Hewitt. Zoja ir išdidusis amerikietis

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Anė ir aistringasis italas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Anė ir aistringasis italas, kurią skaitytojams dovanoja Carole Mortimer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Carole Mortimer su knyga Anė ir aistringasis italas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Anė ir aistringasis italas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carole Mortimer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Anė ir aistringasis italas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Anė ir aistringasis italas" perkama kartu