0

Animals, Inc: verslo parabolė 21-ajam amžiui

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 23,99 €
Knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Animals, Inc: verslo parabolė 21-ajam amžiui

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 182
  • ISBN ar kodas: 9789955689119

23.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Senasis šeimininkas pasitraukia į senelių namus ir gyvuliai nusprendžia patys vystyti verslą.

Žinių apie verslo valdymą gyvuliai nusprendžia semtis iš …verslo knygų! Tačiau stengiantis įdiegti naujausias metodikas, kurias Jūs atpažinsite ir galbūt patys bandėte diegti, jos norimos sėkmės neatnešė. Kodėl? Manau, kad jūs tai suprasite perskaitę knygą - "Animals, Inc: verslo parabolė 21-ajam amžiui".


Gyvulių charakteriai ir jų aprašymai jums primins kai kuriuos jūsų esamus ar buvusius darbuotojus bei kolegas!


".....Trečioji taisyklė skambėjo taip: „Kompanijos stiprumas priklauso nuo silpniausio jos nario stiprumo“. O ketvirtoji tvirtino: „Patenkinkite tą asilą, kuris dyrba šalia jūsų“. Bo prisipažino nelabai suprantąs, ką reiškia ketvirtoji taisyklė. Henrietė paaiškino jam, kad ten viename žodyje įvelta rašybos klaida – jame neturėtų būti „y“ raidės. – Tą tai aš žinau, – atsakė bulius, – bet norėjau pasakyti, kad dirbu ne šalia asilo.""....Pirmuosius savo veiklos metus AAA Industries, Inc. kompanija baigė nuostolingai. Tiesa, tie nuostoliai nebuvo tokie dideli, kad keltų grėsmę jos egzistavimui, bet pakankami, kad visus priverstų jaudintis. Nebuvo galima leisti sau ir toliau dirbti nuostolingai. Mo buvo įsitikinęs, kad pagaliau jau buvo sukurta struktūra, užtikrinanti ūkio sėkmę. Jis vadovavo ūkiui pagal knygas, pagal kuo daugiau knygų. Jis organizavo tyrimus, rinko duomenis apie kompetencijas, vykdė 360 laipsnių peržiūras, rengė mokymo kursus. Raibo akys nuo plakatų, raginančių pozityviai mąstyti, buvo stengiamasi gerinti dvasinę būklę, visi buvo kviečiami reikšti savo nuomones, jei tik turėjo ką pasakyti. Taigi, jei tikėti visomis tomis knygomis, tai neišvengiamai turėjo duoti rezultatų, o kada jie pasirodys buvo tik laiko klausimas."Šiandien knygų lentynos užverstos įvairiausia verslo literatūra. Skaitytojai klaidžioja tarp siūlomų įvairių tiesų ir metodikų. Kai kurie autoriai linkę pateikti savo metodikas kaip panacėjas nuo visų ligų ir ypač tai susiję su darbuotojų valdymo madomis. Kuo labiau rašytojai fokusuojasi į individus, tuo labiau jie praranda sisteminį verslo matymą. Gana gerai žinoma, kad individuali psichologija netinka grupėms ar, tuo labiau, masėms. Mes, darbo saugos srities profesionalai, gerai žinome, kad bandymai paveikti kiekvieną darbuotoją atskirai baigiasi nesėkme, jeigu nesukuriama visa darbo saugos sistema.

Autoriai panaudojo G. Orvvello „Gyvulių ūkio" idėją verslo istorijos aprašymui. Senasis šeimininkas pasitraukia į senelių namus ir gyvuliai nusprendžia patys vystyti verslą. Žinių apie verslo valdymą gyvuliai nusprendžia semtis iš ...verslo knygų! Tačiau diegiamos naujausios metodikos, kurias Jūs atpažinsite ir galbūt patys bandėte diegti, norimos sėkmės neatnešė. Kodėl? Manau, kad Jūs tai suprasite perskaitę knygą. Gyvulių charakteriai ir jų aprašymai Jums primins kai kuriuos Jūsų esamus ar buvusius darbuotojus bei kolegas. Gero, linksmo skaitymo, malonaus pasišaipymo, bet svarbiausia -kuo didžiausios verslo sėkmės.

 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu