0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie demokratiją Amerikoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Apie demokratiją Amerikoje


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.26 SoldOut
Knygos "Apie demokratiją Amerikoje" aprašymas
A. de Tocqueville (1805-1859) - Prancūzijos politikas, sociologas ir istorikas: "Apie demokratiją Amerikoje" (1 t. - 1835, 2 t. - 1840) - svarbiausias jo veikalas, pagrįstas įžvalgiais keliautojo pastebėjimais ir toliaregiško mąstytojo bei tyrinėtojo apibendrinimais. Tai filosofinis-publicistinis traktatas apie dmeokratijos ištakas ir raidą, demokratinės valstybės tapsmą, aprėpiantį visas socialinio, visuomeninio, politinio gyvenimo sferas, esmę ir reiškinius.

  • Autorius: Alexis de Tocqueville
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Knygos puslapių skaičius: 793
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986430453

Parašykite atsiliepimą apie "Apie demokratiją Amerikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Apie demokratiją Amerikoje", kurią skaitytojams dovanoja Alexis de Tocqueville. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alexis de Tocqueville su knyga "Apie demokratiją Amerikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apie demokratiją Amerikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alexis de Tocqueville. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apie demokratiją Amerikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie demokratiją Amerikoje" perkama kartu