0

Apie demokratiją Amerikoje

Informacija

Apie demokratiją Amerikoje

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 793
  • ISBN ar kodas: 9986430453

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apie demokratiją Amerikoje" aprašymas
A. de Tocqueville (1805-1859) - Prancūzijos politikas, sociologas ir istorikas: "Apie demokratiją Amerikoje" (1 t. - 1835, 2 t. - 1840) - svarbiausias jo veikalas, pagrįstas įžvalgiais keliautojo pastebėjimais ir toliaregiško mąstytojo bei tyrinėtojo apibendrinimais. Tai filosofinis-publicistinis traktatas apie dmeokratijos ištakas ir raidą, demokratinės valstybės tapsmą, aprėpiantį visas socialinio, visuomeninio, politinio gyvenimo sferas, esmę ir reiškinius.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie demokratiją Amerikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie demokratiją Amerikoje, kurią skaitytojams dovanoja Alexis de Tocqueville. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alexis de Tocqueville su knyga Apie demokratiją Amerikoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie demokratiją Amerikoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alexis de Tocqueville. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie demokratiją Amerikoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie demokratiją Amerikoje" perkama kartu