0

Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai

Informacija

Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955302414

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai" aprašymas

Knygoje "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai" pateikiamas šiuolaikiškas požiūris į aplinkos valdymą globaliuoju, Europos ir Lietuvos lygmenimis, analizuojami įvairūs aplinkos valdymo (aplinkosaugos) aspektai, supažindinama su atitinkamomis sąvokomis, aptariami pagrindiniai saugomųjų teritorijų ir ekosistemų valdymo principai, darnaus vystymosi sąsajos su aplinkos valdymu, šios srities pokyčiai.

Vadovėlis "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai" parengtas pagal aplinkos valdymo, administravimo ir vadybos studijų programas. Jis skirtas aplinkosaugos, aplinkotvarkos, aplinkotyros, ekologijos, aplinkos inžinerijos, taip pat turizmo, paveldo, viešosios politikos, viešojo administravimo, vadybos ir kitoms bakalauro bei magistro studijoms.
Knyga "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai" turėtų būti naudinga ir praktikams – aplinkosaugos specialistams, mokytojams, gamtininkams, visiems besidomintiems aplinka ir jos išsaugojimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerija ir kraštotvarka

Pranas Mierauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pranas Mierauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Aplinkosauga: šiuolaikinio valdymo iššūkiai" perkama kartu