0

Asmeninių finansų dimensija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Asmeninių finansų dimensija

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 269
  • ISBN ar kodas: 9789955197157

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Asmeninių finansų dimensija" aprašymas

Monografijoje „Asmeninių finansų dimensija" aptariami taupymo ir planavimo klausimai bei finansų elgsenos, lemiančios priimamų sprendimų pagrįstumą, tyrimai.
Dalis knygos skirta būsto įsigijimo, įsipareigojimų valdymo problemoms ir su tuo susijusiam gyventojų nemokumui, taip pat draudimui, bet daugiausia dėmesio sutelkta į investicijas. Jos nagrinėjamos labai plačiai, akcentuojant investicinių fondų veiklą ir pateikiant įvairių alternatyviųjų investicijų. Analizuojamos galimybės investuoti į pastaruoju metu ir Lietuvoje populiarėjančius rizikos kapitalo fondus bei į vadinamąsias emocines investicines priemones.
Taip pat gana plačiai pristatoma pensijų sistema Lietuvoje, atskirai išskiriant privačių pensijų fondų veiklą - tiek II pakopos, tiek ir III pakopos (savanorišką) pensijų kaupimą.

Monografija „Asmeninių finansų dimensija" skirta mokslininkams, tiriantiems gyventojų skolinimosi, investavimo problemas ir veiksnius, lemiančius jų finansinius sprendimus, ekonomikos ir finansų doktorantūros bei magistrantūros studentams, finansinių institucijų darbuotojams ir visiems, besidomintiems savo ir kitų finansine gerove.

Parašykite atsiliepimą apie "Asmeninių finansų dimensija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Asmeninių finansų dimensija" perkama kartu