0

Atminties draiskalai

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atminties draiskalai

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x21. kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094541506

2021-01-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atminties draiskalai" aprašymas
"Atminties draiskalai" - tai autoriaus lyrinių prisiminimų nuotrupos, iš kurių "siuvamas" savotas poetinis jausmų pasaulio paveikslas. Jame kontrasto principu derinami vienatvės, meilės, aistros, atgailos, užuojautos motyvai, atspindintys žmogaus atmintyje saugomas ir ne visada viešai pasakomas tiesas.

Parašykite atsiliepimą apie "Atminties draiskalai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atminties draiskalai, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Vareikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Vareikis su knyga Atminties draiskalai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atminties draiskalai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Vareikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atminties draiskalai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atminties draiskalai" perkama kartu