0

Atsigręžk į save

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atsigręžk į save

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955292555

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atsigręžk į save" aprašymas
Kad ir kaip paradoksaliai atrodytų, kiekvienoje kančioje glūdi vidinio pasikeitimo ir dvasinio tobulėjimo galimybė. Jei turėsime tai galvoje, kančia nebebus kažkas, nuo ko reikėtų bėgti, bet būsena, kurią reikia išgyventi, kad galėtume giliau prasismelkti į savo sielos gelmes ir priartėti prie Dievo.

„Reikia ne bėgti nuo kančios, o gilintis į ją ir mėginti suprasti, ko iš mūsų nori Dievas. Kančios duodamos, kad mums kažką pasakytų. Jose visados slypi lobis. Jose glūdi vertingos, iki tol neatskleistos žinios apie mus pačius. Kančia neša pokyčius. Ji suteikia progą augti. Ji yra galimybė.“

Taigi tik nuo mūsų priklauso, ar sugebėsime tai suprasti ir paversime kančią vidinio išsilaisvinimo priemone.

Valerio Albisetti yra vienas reikšmingiausių šiuolaikinės psichoanalizės atstovų. Dirba dėstytoju, skaito pranešimus įvairiose tarptautinėse konferencijose. Psichologinio dvasingumo knygų – bestselerių, išverstų į daugelį pasaulio kalbų – autorius.

„Katalikų pasaulio leidiniai“ yra išleidę šias autoriaus knygas:
Santuokinės meilės terapija
Būti draugais ar turėti draugų
Juoktis širdimi
Kad būtume laimingi
Sielos svajonės
Meilė

Vertė Rasa Vabuolaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Atsigręžk į save"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atsigręžk į save, kurią skaitytojams dovanoja Valerio Albisetti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerio Albisetti su knyga Atsigręžk į save jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atsigręžk į save patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerio Albisetti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atsigręžk į save palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atsigręžk į save" perkama kartu