0

Audra tvenkiasi

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Audra tvenkiasi

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955236658

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Audra tvenkiasi" aprašymas

"Audra tvenkiasi" - vienas originaliausių ir įdomiausių Francoise’os Sagan romanų.

1832-ieji, nuostabi Akvitanijos provincijos gamta, ramybė ir dažnai nuobodoka vietinės aukštuomenės gyvenimo aplinka. Tačiau šią apgaulingą idilę sudrumsčia jaunos našlės Floros de Marželas pasirodymas. Išsimokslinusi, moderniai mąstanti gražuolė sujaukia ne tik sustingusį provincialų gyvenimą, bet ir sužeidžia trisdešimtmečio notaro širdį... Meilė be atsako, "kilni draugystė" pasmerkia jį nuolatiniam sielvartui. Jo viltis galutinai sugriauna "trečiasis" - susikuria tradicinis meilės trikampis. Tačiau jo "klasikinė struktūra" išyra, kai pasirodo išties fatališka ir kone mistiška "ketvirtoji jėga". Audra tvenkiasi…

Vaizdingas, pagal geriausias XIX a. prancūzų klasikų tradicijas išdailintas literatūrinis stilius, siužetas vertas Gustave'o Flaubert'o ir Guy de Maupassant'o plunksnos.

Iš prancūzų kalbos vertė Vilius Litvinavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Audra tvenkiasi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Audra tvenkiasi, kurią skaitytojams dovanoja Francoise Sagan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Francoise Sagan su knyga Audra tvenkiasi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Audra tvenkiasi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francoise Sagan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Audra tvenkiasi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Audra tvenkiasi" perkama kartu